Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Реалізація особистісного потенціалу сучасного педагога: шляхи самоорганізації
»
Взяти участь Всі події
0400ufwl-cf9b.jpg

Економічний словник підприємця - початківця.

doc

Економіка

Для кого: Дорослі

21.09.2022

70

6

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (278)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

«Економічний словник підприємця – початківця» охоплює широкий спектр питань з курсу «Основи агробізнесу і підприємництва». До них входять такі як: 1) Економічна суть, особливості організації і розвитку підприємництва та агробізнесу; 2) Економічні та правові засади підприємництва; 3) Організаційні основи підприємництва; 4) Фінансове обслуговування і забезпечення функціонування підприємств бізнесу; 5) Ризик і страхування власного бізнесу; 6) Формування підприємницького мислення і якості підприємця; 7) Ділова етика підприємництва; 8) Виробнича діяльність підприємницьких структур та зміст бізнес – плану.

Словник розрахований на тих, хто бажає володіти певним обсягом знань не тільки з конкретної предметної галузі, але й з підприємницького менеджменту, маркетингу, управління персоналом та психології управління Він і для тих, хто усуває розрив між теорією та практикою в конкретних умовах власної підприємницької діяльності, реальної економічної дійсності та економічної політики держави. Буде корисним він і учням системи профтехосвіти, і студентам, аспірантам, викладачам навчальних закладів.