Еко-квест "Наше Полісся". День третій "Вода- основа життя".

Опис документу:
Команда школи звітує про третій конкурсний день Еко-квесту «Наше Полісся», що пройшов під девізом «Вода – основа життя». В рамках цього дня у школі були проведені заходи: інформаційне повідомлення «Незвичайні властивості звичайної води» , розклеїли лист-звернення до мешканців селища, флеш-моб "Вода", прибрали територію навколо місцевої водойми...

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Команда школи звітує про третій конкурсний день Еко-квесту «Наше Полісся», що пройшов під девізом «Вода – основа життя».

В рамках цього дня у школі були проведені заходи.

  • Інформаційне повідомлення «Незвичайні властивості звичайної води» (додається зміст), провела керівник проекту Ночевчук Марія Володимирівна.

  • Розклеїли у людних місцях селища лист-звернення до мешканців про дотримання чистоти біля свого будинку, вулиці, місцевій водоймі та громадських місцях.

  • У 5 класі на уроці української мови була проведена «Хвилина народознавців» вчителем Зубрицькою Е.А., на якій школярі розповіли прислів’я та приказки про воду (відео додається)

  • Флеш – моб «Вода» у виконанні учнів школи з метою формування у школярів уявлення про воду як необхідну складову довкілля.

  • Прибрали територію навколо місцевої водойми та очистили її по периметру протяжністю 400 м від сміття(пінопласту, пластикових пляшок…)

Інформаційне повідомлення «Незвичайні властивості звичайної води»

Вода, опромінена магнітним полем, може розчиняти різноманітні речовини, які не розчиняє звичайна вода. За допомогою намагніченої води можна виводити каміння з нирок та жовчного міхура. Вона розчиняє накип, де його іншими способами усунути майже не вдається – у парових котлах і трубах.

Рослини, политі намагніченою водою швидше ростуть і краще плодоносять.

Цілющі властивості має тала вода. Вона справляє омолоджуючий вплив на організм людини і зменшує вміст холестерину в крові.

На території Волинської області є невелике озеро з надзвичайно прозорою водою. Називають його криницею і волинським дивом. У самому центрі озера з двох потужних джерел бє вода. Озеро ніколи не замерзає, навіть у пору найлютішої зими. Температура води в ньому не змінюється протягом року і становить +9С. У великі морози над водоймищем клубочиться пара.

Про волинське диво природи серед місцевого населення ходить багато легенд. Розповідають, що колись тут відпочивав і пив джерельну воду Богдан Хмельницький.

Є на земній кулі озера, які видають дивні звуки: стогнуть, зітхають і навіть кричать.

Є в природі і моря без берегів, і річки, які нікуди не впадаю, і колодязі, які передбачають погоду.

Без води немає життя.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
1
міс.
2
5
дн.
1
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!