У педагогіці вручення дипломів є елементом «святкового завершення». Це допомагає дітям усвідомити зміну свого статусу: вони перестають бути «маленькими» учнями та стають «середньою ланкою». Дитина відчуває гордість за свої результати. Додає впевненості перед новими викликами.


















