Вчити дітей розрізняти безпечні та небезпечні предмети у побуті. Виховувати бережливого ставлення до власного здоров'я.
Вихователь пропонує малюка пограти у гру. Можна поділити дітей на дві підгрупи і дати завдання : -Хто швидше добре предмети. Перша підгрупа - безпечні, які не зашкодить здоров'ю дітей, друга - небезпечні предмети, які можуть зашкодити дітям, які призначені для користування дорослими.
