Екологічне виховання-це формування у людини здатності і бажання діяти відповідно до законів екології ,які вона засвоїла в процесі навчання. Ми повинні сформувати у дітей цілісний погляд на природу і місце людини в ній, відповідальне ставлення до навколишнього середовища, до свого здоров’я, до здоров’я оточуючих. Виховувати елементарні норми поведінки по відношенню до світу природи і навколишнього світу в цілому. І щоб було цікавіше навчатися, пропоную гру "Коли пленета радіє, а коли сумує."















