Мета: вправляти дітей в умінні розрізняти та називати добрих та злих персонажів; спонукати дітей обгрунтовувати свої відповіді; виховувати позитивні емоції, бажання творити добро.
Хід гри: Діти по черзі обирають картку де зображено казкового героя, пригадують та називають з якої він казки. Дають йому оцінку (добрий чи злий). Діти обгрунтовують свою відповідь.
















