Довідки про підсумки проведення Тижня педагогічної майстерності вчителів трудового навчання

Опис документу:
Довідки про підсумки проведення Тижня педагогічної майстерності вчителів трудового навчання Згідно плану роботи філії, з метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, розвитку творчості учнів, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду, підвищення професійного рівня та інтелектуального розвитку учнів та залучення їх до позакласної роботи, з 03 по 07.12. 2018 року був проведений тематичний тиждень педагогічної майстерності вчителів трудового навчання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Довідка про підсумки проведення

Тижня педагогічної майстерності вчителів трудового навчання

(03.12 – 07.12.2018р.)

Згідно плану роботи філії, з метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, розвитку творчості учнів, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду, підвищення професійного рівня та інтелектуального розвитку учнів та залучення їх до позакласної роботи, з 03 по 07.12. 2018 року був проведений тематичний тиждень педагогічної майстерності вчителів трудового навчання.

Складовими предметного тижня трудового навчання були: 

  • лінійка «Тільки в праці життя і краса людини»(2-9 класи), на якій учні філії були ознайомлені з планом проведення тижня;

  • 04. 12. Вчитель /Гнидюк О.М./ провела відкритий урок у 5 класі на тему: Виготовлення народної ляльки, одягу, прикрас»;

  • на великій перерві учні брали участь у майстер-класі з виготовлення новорічних прикрас на ялинку (05.12);

  • з 03.12 по 07.12 у філії було організовано виставку «Новорічна композиція».

  • На завершення Тижня педагогічної майстерності вчителів трудового навчання вчитель Гнидюк О.М. провела бесіду на тему: «Усі професії важливі, усі професії необхідні» з учнями 9 класу (06.12).

  • 07.12.2018 підведено підсумки Тижня педагогічної майстерності вчителів трудового навчання

Вчитель трудового навчання /Гнидюк О.М./ при проведенні заходів застосувала різні засоби, форми, методи для творчого розвитку школярів, підтримки їхніх особистих нахилів та здібностей, на основі психологічних та дидактичних принципів навчання.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

1.Голові методоб`єнання на засіданні динамічної групи вчителів-предметників розглянути питання щодо якості проведення предметного тижня та усунення недоліків, які були допущені під час його проведення.

2. Вчителю трудового навчання Гнидюк О.С. gродовжувати залучати до підготовки і проведення тижня всіх учнів школи.

3. Завідувачу бібліотекою Гикавчук Н.Є. періодично готувати виставку методичної фахової літератури відповідно графіку проведення предметних тижнів.

 

 

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
3
міс.
1
5
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!