Довідка про стан виховання щодо сформованості культурно-гігієнічних навичок у дошкільників.

Опис документу:
1. Планування роботи щодо формування культурно-гігієнічних навичок у дошкільників. 2. Створення умов щодо формування й розвитку культурно-гігієнічних навичок у дошкільників. 3. Рівень сформованості КГН у дітей. 4. Методи та прийоми керівництва з боку вихователя

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Довідка

про стан виховання

щодо сформованості культурно-гігієнічних навичок у дошкільників.

В НВК « ДНЗ – ЗОШ Iст.» відповідно до річного плану закладу, з метою виявлення стану роботи педагогічного колективу й окремих педагогів щодо формування КГН у дошкільників на певному етапі 05 листопада по 09 листопада 2018 року здійснено перевірку рівня сформованості культурно-гігієнічних навичок у дошкільників. Перевірці підлягали наступні питання:

1. Планування роботи щодо формування культурно-гігієнічних навичок у дошкільників.

2. Створення умов щодо формування й розвитку культурно-гігієнічних навичок у дошкільників.

3. Рівень сформованості КГН у дітей.

4. Методи та прийоми керівництва з боку вихователя.

Під час перевірки з’ясовано, що формування у дітей культурно-гігієнічних навичок педагоги здійснюють на основі програми розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля» . В перспективних та календарних планах вихователів простежується системність та поступове ускладнення програмних вимог з даного розділу. Вихователі планують роботу по формуванню КГН в режимних моментах під час організації вмивання, прийому їжі, самообслуговування при одяганні, роздяганні, користуванні гребінцем, носовою хустинкою.

В групах створені необхідні умови для формування у дітей культурно-гігієнічних навичок. Групи забезпечені в достатній кількості столовим, чайним посудом, паперовими серветками. Перед кожним прийомом їжі столи сервіруються відповідно до меню. В умивальних кімнатах вікових груп наявні індивідуальні рушники, забезпечено зручний доступ до умивальників. В групах наявні куточки чергових.

Результати аналізу відвіданих режимних моментів, бесід з дітьми , експрес - діагностики показали, що рівень сформованості культурно-гігієнічних навичок у дітей відповідає вимогам чинних програм.

Рівень сформованості культурно-гігієнічних навичок у дітей становить

з\п

Група

Навички

охайної їжі

Навички

вмивання

Навички

одягання й роздягання

1

І молодша

65%

70%

50%

2

ІІ молодша

72%

86%

68%

3

Середня

80%

85%

75%

5

Старша

92%

100%

92%

Діти раннього дошкільного віку вміють правильно користуватися милом, акуратно мити руки, обличчя, насухо витиратися після вмивання, вішати рушник на місце, користуватися гребінцем і носовою хустинкою. У малюків сформовані елементарні навички поведінки за столом, є початкові уявлення про людський організім. Діти знають та називають частини свого тіла.

Дошкільники четвертого року життя знають будову свого тіла та його функції; призначення органів чуття, мають елементарні уявлення про стать: зовнішній вигляд, уподобання. Володіють найпростішими гігієнічними навичками та культурою поведінки: самостійно миють руки, обличчя, користуються милом, індивідуальним рушником, носовичком, гребінцем. Діти знають, що одягатися потрібно відповідно до пори року і погоди. Вміють помічати й усувати за допомогою дорослого неохайність у своєму зовнішньому вигляді. Знають про користь споживання овочів і фруктів.

Дошкільники середньої групи знають назви органів свого тіла та їх призначення, володіють вміннями і навичками особистої гігієни. Дошкільники знають роль вітамінів та їх вплив на здоров’я людини. Діти п’ятого року життя відрізняють здорову людину від хворої за зовнішнім виглядом, розуміють значення запобігання захворюванням. Вихованці вміють самостійно вмиватися, мити руки з милом, без нагадування користуються серветками. Навики самообслуговування під час одягання та роздягання відповідають віку. У дошкільників на достатньому рівні розвинені навички охайного прийому їжі, педагоги постійно звертають увагу на користування дітьми ложкою та виделкою.

Діти старшого дошкільного віку правильно називають частини свого тіла й органи чуття, дотримуються правил особистої гігієни та культури споживання їжі, знають основні чинники здоров’я. У дітей сформовані знання про хвору і здорову людину, можливі причини захворювань. У вихованців сформовано уявлення про потребу використання сезонного одягу. Діти розуміють значення зміцнення здоров'я, загартовування, спортивних вправ для росту і розвитку свого організму. Вихованці старшої групи навчені по мірі необхідності самостійно вмиватися й мити руки з милом, самостійно усувають непорядок в своєму зовнішньому вигляді, майже всі швидко одягаються та роздягаються.

Аналіз роботи вихователів показав, що всі педагоги володіють методикою формування у дітей гігієнічних навичок. Вихователі І молодшої групи Кужелєва І.В.., Буйніч С.В..), з огляду на те, що у дітей дошкільного віку переважає конкретне, наочно-образне мислення, ефективно при формуванні у них культурно-гігієнічних навичок застосовують такі прийоми, як показ і пояснення. Навчання будь-якому вмінню дітей раннього віку розпочинають з безпосереднього показу дорослого, що супроводжується чітким поясненням спершу найбільш суттєвих, а потім другорядних дій. Це допомагає дітям краще осмислити дію в цілому.

Вихователі ІІ молодшої групи (Панасюк Ю.С., Буйніч С.В.) залучає дошкільників до виконання нескладних трудових доручень пов’язаних з процесом харчування, що містять у собі одну-дві конкретних й нескладних дії (наприклад, розкласти ложки на столі, поставити хлібниці, простелити скатертину тощо). Педагогі розкривають дітям зміст завдання, супроводжуючи свої дії поясненням прийомів роботи та способів її організації. Доручення дають змогу вихователям індивідуалізувати прийоми керівництва дітьми: одному допомогти, другого заохотити, підтримати, третього навчити. Усі вказівки педагог дає вихованцям в доброзичливому, спокійному тоні, що викликає в них позитивне ставлення до дій, які мають стати звичними.

Дітей середнього та старшого дошкільного віку залучають до чергування по столовій: навчають сервірувати столи, збирати використаний посуд, використовувати санітарний одяг. Вихователі середніх груп (Ковальчук О.Г., Опанасюк С.І.) контролюють та допомагають дітям під час чергування, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Дієвим способом у вихованні культурно-гігієнічних навичок та вміння дітей правильно виконувати певні обов’язки є використання педагогами ігрових прийомів. Застосовуючи їх, вихователі закріплюють у дошкільнят навички, які набувають у повсякденному житті. Помітне місце при цьому відводиться дидактичним іграм типу «Пригостимо ляльку обідом», «Підбери посуд для ляльки», «Чаювання у звірят», «Зустрічаємо гостей» та настільно-друкованим іграм аналогічного змісту.

У роботі з дітьми старшого дошкільного віку вихователі Пащенко Т.М., Левчук І.М. продовжують формувати культуру споживання їжі, вдосконалювати навички правильного користування столовими приборами, вчить дітей не їсти «на ходу» (на вулиці, в транспорті), не брати їжу брудними (невимитими) руками, підводячи до усвідомлення негативних наслідків таких звичок. Для створення позитивних емоцій в дітей у процесі засвоєння певних культурно-гігієнічних навичок педагог використовує у навчально-виховному процесі художнє слово, народний фольклор (потішки, примовки), загадки, ілюстративний матеріал тощо.

Організовуючи чергування по їдальні, Тамара Миколаївна спрямовує керівництво на розвиток самостійності, самоорганізації дітей, збільшення обсягу й темпу роботи при якісному її виконанні.

Проте, поруч з позитивним існує ряд недоліків:

  1. У значної кількості дітей недостатньо сформовані певні культурно-гігієнічні навички, що пояснюється несистемним відвідуванням дітьми закладу.

  2. Відсутні графіки чергувань в середніх та старшій групах, що унеможливлює належний контроль за охопленням всіх дітей даним видом діяльності.

  3. В куточку чергових середньої групи відсутні совочок та щітка для змітання крихт.

  4. Потребує заміни в куточку чергових середньої групи фартухи.

Рекомендації:

  1. Вихователю-методисту Буйніч С.В.:

    1. Розробити та оформити на методкабінет методичні рекомендації щодо формування культурно-гігієнічних навичок у дошкільників.

Термін: до 25.12.2018

  1. Вихователям всіх вікових груп:

    1. Проводити індивідуальну роботу щодо формування КГН з дітьми, що мають низький рівень сформованості КГН.

Термін: з 20.12.2018 та постійно

3. Вихователям середніх груп (Ковальчук О.Г. Опанасюк С.І.) та старшої групи (Пащенко Т.М., Левчук І.М.):

3.1. Розробляти графік по всім видам чергувань:

середні групи – по їдальні, заняттям

старша група – в куточку природи, по їдальні, заняттям

Термін: протягом 2018-2019 н.р.

4. Вихователям середньої і старшої групи .:

4.1. Доукомплектувати куточок чергових відповідно методичним вимогам.

Термін: до 20.01.2019

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
3
міс.
1
8
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!