Довідка про проведення І етапу олімпіад

Опис документу:
Довідка про підсумки проведення І етапу олімпіад містить інформацію про підсумки проведення олімпіад з основних предметів у 5-9 класах закладу середньої освіти, буде корисною для заступників з навчально-виховної роботи

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Д О В І Д К А 
про підсумки етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових 
дисциплін у 201
8-2019 навчальному році


Відповідно до наказів відділу освіти Ямпільської районної державної адміністрації №198 від 21.09.2018р. «Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році», опорного навчального закладу «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст..№2 ім.І.Богуна м.Ямполя» №67 від 21.09.2018р. «Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році», плану роботи опорного навчального закладу на 2018-2019 навчальний рік , з метою пошуку, підтримки та розвитку творчих обдарувань учнів, було проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Олімпіади проводилися з 8 навчальних предметів.     
І (шкільний) етап тривав з 01 по 31 жовтня 2018р, проводився на базі філії «ЗСО І-ІІ ст..с.Буші» за завданнями, підготовленими вчителями філії.     
У І етапі взяли участь 17 учнів, що складає 47,2% від загальної кількості учнів 5-9 класів.
В цілому І етап пройшов організовано. Складено графік олімпіад, створено журі для перевірки олімпіадних робіт та визначення переможців  І етапу. Олімпіади проводилися відповідно до графіка. В цілому відсотковий показник учасників шкільних олімпіад  зріс порівняно з попередніми навчальними роками, кількісний показник знизився у зв’язку із зменшенням контингенту учнів (2017-2018 н.р. – 59 учнів, 2018-201936 учнів). Найактивнішими учасниками олімпіад І етапу за віком були учні 6-го класу (13,8% від загальної кількості учнів), а найбільша кількість учасників була зафіксована на олімпіадах з математики, іноземної мови (англійська). Проте, заявлені учні 9 класу взяли участь майже з усіх дисциплін.

У порівнянні з 2017-2018 навчальним роком слід відмітити зростання кількості учнів, які взяли участь у  олімпіадах  з математики; проте зменшення учасників олімпіад з української мови та літератури.
Адміністрацією закладу було узагальнено матеріали, вчасно подано заявки на участь у ІІ (міському) етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін.
     

Кількісний та якісний аналіз результатів проведення І етапу олімпіад у 2018-2019 навчальному році, олімпіадних робіт учнів, зведені таблиці результатів свідчать про достатній рівень організації та змісту роботи з обдарованими учнями у  навчальному закладі.      
РЕКОМЕНДАЦІЇ:   
1. Проаналізувати результати І етапу Всеукраїнських олімпіад на засіданні шкільних методичних об’єднань, творчих груп вчителів. 
2. Адміністрації закладу:             
2.1. Створювати в навчальному закладі необхідні умови для роботи з обдарованими дітьми.             
2.2. Під час складання навчального плану продумувати систему завдань з метою поглиблення знань учнів з окремих галузей знань, розвитку інтелектуальних здібностей учнів.

Заступник завідувача філії: / О.В.Руда /

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
7
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!