Мініпроєкт "Я іду в музей" розрахований на учнів 5 - х класів і спрямований на розвиток інтересу до культурної спадщини, творчого мислення та естетичного сприйняття. Проєкт має на меті ознайомити дітей з різноманітністю музеїв, їхньою історією, культурними цінностями та сприяти усвідомленню важливості збереження культурних пам’яток.