Досліди з повітрям: "Повітря в середині нас."

Дошкілля

25.03.2020

508

12

0

Опис документу:
Ознайомити дітей із тим, що нас оточує повітря. (Повітрям дихають люди, його містять усі порожнисті предмети, такі матеріали, як пісок, земля, глина, вода); уточнити уявлення дітей про те, що повітря — складова життя людини; дати уявлення про способи виявлення повітря, про об’єм повітря залежно від температури, про те, що повітря може рухатися, про джерела забруднення повітря; формувати бажання турбуватися про чистоту повітря.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Вересень IV тиждень

ТЕМА: Повітря в середині нас.

МЕТА: ознайомити дітей із тим, що нас оточує повітря. (Повітрям дихають люди, його містять усі порожнисті предмети, такі матеріали, як пісок, земля, глина, вода); уточнити уявлення дітей про те, що повітря — складова життя людини; дати уявлення про способи виявлення повітря, про об’єм повітря залежно від температури, про те, що повітря може рухатися, про джерела забруднення повітря; формувати бажання турбуватися про чистоту повітря.

Обладнання: трубочка для соку, стакан.

Хід досліду: Запропонуйте малятам подути в соломинку або тоненьку трубочку, один кінець якої занурений у склянку з водою. Зявилися бульбашки. Що це? Повітря. Звідки взялося? З наших легенів, ми вдихнути його. Отже припущення підтвердилося: повітря є в середині.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.