Доповідь на тему: "Можливості практичного заняття у формуванні професіональних компетенцій майбутнього фахівця (зубного техніка)" Спів.автори: Власенко Н.А.,Гнілицька Г.В.

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
При формуванні професійної компетентності майбутніх зубних техніків ми завжди враховуєм принцип єдності свідомості і діяльності. Професійну свідомість розглядаємо як теоретичну готовність спеціаліста до професійної діяльності. Формуючи готовність до професійної діяльності студентів звертаємо увагу на: •-         позитивне ставлення до обраної професії; •-         наявність спеціальних знань, умінь, навичок; •-         формування професійно важливих якостей;

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.