"Домалюй по крапочках". Лічба від 1 до 10. Матеріал для уроку.

Математика

Для кого: 1 Клас

19.08.2019

1540

84

0

Опис документу:
"Домалюй по крапочках". Лічба від 1 до 10. Матеріал для уроку. На допомогу вчителю з просторів Інтернету підібрала завдання домалювати по крапочках. Виконання запропонованих завдань сприятиме знайомству з поняттями цифри й числа .
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Знання дитини стають глибшими, тож у ході виконання вправ їй часто дається більша свобода дій. Збільшуються числа і кількість математичних дій, які дитина вчиться з ними виконувати. Для цього рівня особливе значення має розвиток уваги, адже учень вчиться виконувати математичні завдання, як складову частину чогось ще. Збільшено кількість вправ з ігровою тематикою, тож окрім безпосередньої лічби та інших простих дій, учень має змогу опрацьовувати нові знання на практиці у цікавих іграх. Разом з цим - тренування поглибшують розуміння дитиною принципів математичних величин. Учень не просто завчає, а дійсно опановує арифметичні операції з числами і цифрами.

Виконання запропонованих завдань сприятиме знайомству з поняттями цифри й числа та елементарними математичними діями, формуванню у дітей позитивного ставлення до вивчення математики, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.