Додатковий матеріал з біології на тему: "Екологічне маркування харчових продуктів"!

Опис документу:
Запропонований додатковий матеріал "Екологічне маркування харчових продуктів" рекомендовано використати при вивченні теми: "Обмін речовин та перетворення енергії в організмі людини" з біології у 8 класі в рамках наскрізної змістової лінії "Сталий розвиток і екологічна грамотність", що спрямована на формування в учнів розуміння прав споживача, які передбачають запровадження обов"язкового маркування якісного складу харчових продуктів. Джерело: МОНПСУ та ВГО " Жива планета" .

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Вибір продукції, безпечної для здоров'я і довкілля!!!

   Всі ми є споживачами товарів. І якщо ще кілька років тому українці надавали перевагу недорогій продукції, зараз дедалі більше покупців змінюють свої вподобання. Зростає потреба в товарах, хоч і дорожчих, проте якісніших та безпечніших у споживанні. Ця продукція повинна відповідати основним вимогам охорони здоров'я, а її виробництво -  менше впливати на довкілля. Тож виробники в різних країнах змушені враховувати й екологічні аспекти її якості. Товари, які ми споживаємо, виробляються сотнями промислових і сільськогосподарських підприємств. Виробники прагнуть звернути увагу покупців на свою продукцію й застосовують для цього екологічне маркування - спеціальні позначки, що підкреслюють безпечність товару для природного середовища й здоров'я споживачів. Впроваджує системи екологічного маркування Асоціація незалежних міжнародних організацій Global Ecolabelling Network (GEN). В Україні відповідний знак «Екологічно чисто та безпечно» («Зелений журавель») використовується з 2002 року за сприяння громадської екологічної організації «Жива планета» (мал.1). Цей знак засвідчує, що продукція пройшла спеціальну експертизу з оцінки впливу її виробництва на довкілля протягом повного життєвого циклу («full life cycle), починаючи з використання сировини й закінчуючи утилізацією (мал.2).

   Одним з перших знаків, що вказував на екологічо чисту продукцію, (тобто на таку, виробництво якої на жодній стадії незабруднює довкілля), став «Блакитний Янгол». Цим екологічним знаком почали маркувати продукцію в ФРН з 1978 року (Мал.З). Сам символ запозичено з емблеми Програми ООН з охорони навколишнього середовища.

   Після створення ЄС, перед країнами - членами товариства постала проблема єдиного спільного маркування екологічно чистих товарів європейських виробників. Була створена так звана «Маргаритка» (Мал. 4). Японський «Екознак» (Мал.5) та скандинавський «Білий лебідь» (Мал.6) які також свідчать про екологічну чистоту продукції.

   Безпечна для здоров'я людей та якісна продукція позначається також знаками державної сертифікації. Вони засвідчують, що даний товар відповідає державним стандартам якості певної країни. Часто товар може відповідати стандартам якості кількох країн, тоді позначок державної сертифікації на ньому може бути декілька.Часто позначки екологічності продукції наносяться безпосередньо виробниками. Таким чином, вони підкреслюють, що товар виготовлено за технологіями, безпечнішими для довкілля і стимулюють покупця обирати саме таку продукцію. Наприклад, руйнування озонового шару викликало стурбованість населення. Тому виробники переважно парфумерної продукції та холодильників змушені були замінити фреон на речовини, які не руйнують озоновий шар. В результаті на спреях та холодильних агрегатах (Мал. 8) з'явились відповідні позначки.

   Після використання продукту майже завжди залишається його упакування, яке найчастіше викидається на смітник. Багато екологічних позначок розміщуються саме на обгортці, закликаючи якомога повніше використовувати ці вторинні ресурси, не перевантажуючи сміттєзвалищ. Найчастіше на пакункових матеріалах забражається німецька " Der Grune Punkt " ("Зелена Крапка") (мал. 9). Вона почала застосовуватися з 1990 року й дає гарантію, що маркований цією позначкою пакунок буде прийнятий у пункті вторинної переробки й придатний для виготовлення іншої продукції. Проблема  побутових відходів - одна з найгостріших екологічних проблем. Оскільки значна частина сміття - продукція хімічної промисловості (пластикові пляшки, пластмасові речі, синтетичні тканини тощо), то його природне розкладання практично неможливе. Натомість, промислова вторинна переробка справа цілком доступна й необхідна. Для цього потрібно лише сортувати сміття, викидаючи різні його види у відповідні контейнери (окремо скло, пластик, метал тощо) для подальшої їх переробки, про можливість чого вказують відповідні позначення, наприклад (Мал.10).

   Надійне офісне, інформаційне та освітлювальне обладнання є запорукою збереження здоров'я користувача. Тому, крім сертифікаційних знаків, товари країн ЄС часто мають позначку «ENEC» («European Norms Electrical Certification») (Мал. 11).

Побутове електрообладнання, що відповідає за якістю європейським стандартам, часто позначається сертифікаційним знаком «Keymark» (Мал. 12).

   Побутові хімічні речовини, необережне використання яких може викликати подразнення, несуть попереджувальне маркування (Мал. 13). 

   Крім таких позначень, товари широкого вжитку та побутової хімії часто попереджають про шкоду для довкілля (Мал.14). Такі позначки стимулюють свідомий вибір споживача - користуватись небезпечним маркованим товаром чи надати перевагу його нешкідливим аналогам.

Джерело: МОНПСУ та ВГО " Жива планета"

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Соціальне партнерство закладу позашкільної освіти та сім’ї»
Просіна Ольга Володимирівна
36 годин
590 грн