Додатковий матеріал "Транспорт Німеччини"

Опис документу:
Транспорт активно розвивається в Німеччині у зв'язку з центральним розташуванням у Європі, віддаленістю більшої частини території держави від моря, переважанням сухопутних кордонів над морськими та розбудовою ефективного внутрішньонімецького сполучення "схід-захід". джерело: інтернет ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Транспорт Німеччини

   Транспорт активно розвивається в Німеччині у зв'язку з центральним розташуванням у Європі, віддаленістю більшої частини території держави від моря, переважанням сухопутних кордонів над морськими та розбудовою ефективного внутрішньонімецького сполучення "схід-захід".


   За обсягами перевезень як пасажирів, так і вантажів, перше місце утримує автомобільний транспорт. 
   Мережа доріг міжрегіонального сполучення має загальну довжину 52,7 тис. км, з них 11,2 тис. км автобанів та 41,5 тис. км федеральних доріг. Після США Німеччина має найбільшу мережу автомагістралей у світі.


   Важливим видом транспорту залишається залізничний. Загальна протяжність залізниць перевищує 46 тис. км і за їх щільністю Німеччина займає одне із перших місць у світі. Залізницями перевозять кам'яне вугілля, залізну руду тощо. 
   Важливе значення для здійснення економічних зв'язків у середині країни відіграє річковий транспорт. Загальна протяжність водних шляхів Німеччини - 7,4 тис. км. Найважливішим міжнародним водним шляхом, яким перевозиться близько двох третин німецьких річкових вантажів, є Рейн. Зростає значення каналу Рейн - Майн - Дунай, який є прямим водним шляхом сполучення між Північним і Чорним морями.


   Морський транспорт обслуговує, головним чином, зовнішньоторговельні перевезення країни. 
   Найбільшими морськими портами є Гамбург, Бремен, Бремергафен, Вільгельмсгафен, Емден, Любек і Росток. 
   Регулярне повітряне сполучення здійснюється між найбільшими містами Німеччини.


   Лінії нафтопровідного транспорту прокладені від портів углиб країни. Вони належать нафтовим монополіям і обслуговують їх нафтопереробні заводи.


    Системи внутрішньоміського транспорту по всій Німеччині дуже подібні. У німецьких містах є такі види транспорту: таксі; автобуси (курсують у всіх містах та селищах). У невеликих (до 100 тисяч населення) містах - це найчастіше єдиний вид громадського транпорта; метро або U-Bahn (в Берліні, Гамбурзі, Мюнхені, Нюрнберзі); S-Bahn - внутрішньоміська електричка.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Google-сервіси в роботі вчителя»
Левченко Ірина Михайлівна
16 годин
390 грн