Додатковий матеріал "Природні ресурси Великобританії"

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Природні умови Великобританії визначаються її розміщенням на острові серед океану, який ніколи не замерзає. Вологе і тепле повітря тут панує впродовж усього року. Більша частина Англії має рівнинний рельєф з окремими височинами. В Шотландії, Уельсі, північній Ірландії переважають невисокі гори та височини. джерело: інтернет-ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Природні ресурси Великобританії


   Природні умови Великобританії визначаються її розміщенням на острові серед океану, який ніколи не замерзає. Вологе і тепле повітря тут панує впродовж усього року. 


   Більша частина Англії має рівнинний рельєф з окремими височинами. В Шотландії, Уельсі, північній Ірландії переважають невисокі гори та височини. 
   Близько 20% території країни займають ліси, гористі місцевості, болота. Решта поверхні освоєна і використовується для сільськогосподарських угідь і під населеними пунктами, промисловими зонами, комунікаціями. 
   Клімат Великобританії характеризується м’якою вологою зимою, прохолодним і вологим літом. Лише південь і південний схід країни придатні для вирощування всіх сільськогосподарських культур помірного поясу. 
   Країна багата на гідроресурси. Більшість регіонів Великобританії не має проблем з водопостачанням через надмірну зволоженість клімату і повноводність річок, найбільшими з-поміж яких є Северн, Темза, Мерсей, Трент, Уай та ін. Річки британці підтримують у порядку. Вони, в основному, мало використовуються з транспортною метою, основне їхнє призначення – рекреаційне. На півночі країни багато озер. 
   Ґрунтовий покрив доволі різноманітний, але родючих ґрунтів майже немає. Тваринний світ значно збіднений; у країні багато національних парків. 
   Корисні копалини в країні досить обмежені – є родовища кам’яного вугілля, залізної руди, а також руд кольорових металів. У 60-х роках ХХ ст. на континентальному шельфі Північного моря відкрито нові потужні родовища нафти і газу, що вивели Сполучене Королівство на перше місце в Західній Європі за наявністю енергетичних ресурсів. Країна володіє значними запасами вапняків.  

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.