Додатковий матеріал "Природні ресурси Німеччини"

Опис документу:
У рельєфі країни переважають рівнини і височини, що сприяє розвитку господарства країни. Гірські масиви Гарц та Шварцвальд мають невелику площу і висоту (до 1493 м). Лише на крайньому півдні височать північні відроги Альп (до 2963 м). джерело: інтернет ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Природні ресурси Німеччини


   У рельєфі країни переважають рівнини і височини, що сприяє розвитку господарства країни. Гірські масиви Гарц та Шварцвальд мають невелику площу і висоту (до 1493 м). Лише на крайньому півдні височать північні відроги Альп (до 2963 м). 


   Клімат Німеччини помірний: немає ні сильних морозів узимку, ні великої спеки влітку. Річна сума опадів (600-700 мм) на більшій частині території достатня для вирощування без зрошення основних сільськогосподарських культур. 
   Німеччина має густу річкову сітку. Річки повноводні, судноплавні, з’єднані каналами. На півночі та півдні багато озер. 
   Ґрунти переважно підзолисті. Вони бідні на поживні речовини і малородючі. Близько 30% території Німеччини вкрито переважно штучно насадженими хвойними лісами. В них розводять тварин, яких використовують для розвитку мисливства – благородних оленів, козуль, ланей, кабанів, фазанів, куріпок тощо. 
   У харчовій промисловості інтенсивно використовують море ресурси прибережних вод (оселедці, макрель, тріску тощо). Є значні природні рекреаційні ресурси. Гірські річки мають невеликі енергоресурси. 


   На корисні копалини Німеччина небагата: є лише доволі значні поклади кам’яного, бурого вугілля та калійних солей, а також невеликі запаси нафти і газу; в горах подекуди є родовища руд кольорових металів. Майже повсюдно є будівельні матеріали. 

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!