Додатковий матеріал "Населення Великобританії"

Опис документу:
За кількістю населення Великобританія посідає 5 місце в Європі (після Росії, Німеччини, Великобританії, Франції) та 21 місце у світі. Чисельність населення Великобританії у 2018 році становила 67,8 млн. осіб. джерело: інтернет-ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Населення Великобританії


   За кількістю населення Великобританія посідає 5 місце в Європі (після Росії, Німеччини, Великобританії, Франції) та 21 місце у світі. Чисельність населення Великобританії у 2018 році становила 67,8 млн. осіб.


   Основу сучасної англійської нації становлять племена англосаксів. Англійців сьогодні - 90%, шотландців - 10%, ірландців - 4%, уельсців (валлійців) - 2%, індусів - 1%, інших народностей (переважно вихідці із держав колишнього радянського Союзу) - 3%. В Англії проживає понад 30 тисяч українців. 
   Серед релігій переважає християнство. Англійці сповідують ангілканську віру, ірландці - католицьку, шотландців - пресвітеріанську. Досить поширені мусульманство, а також інші вірування. 
   Для Великої Британії здавана характерним є низький приріст населення. Відбувається старіння нації. Населення віком понад 60 років становить 22% (2004 р.). Середня тривалість життя на 10 років більша, ніж у світі загалом, але дещо нижча, ніж у сусідніх західноєвропейських країнах - 74,5 років у чоловіків та 79,8 років - у жінок. 
   Переважає міський тип розселення: 89% населення - жителі міст, причому майже половина з них проживає у великих містах і міських агломераціях. Найбільш урбанізованою є південно-східна і центральна частини країни - між містами Лондон, Бірмінгем, ліверпуль, Манчестер і Лідс. Поза цими агломераціями знаходяться ще три великі центри розселення: Ньюкасл, Глазго і Белфаст. Найбільшими містами Великобританії є Лондон (7,7 млн. осіб), Бірмінгем (2,3), Манчестер (2,27), Лідс (1,5), Ліверпуль (0,87 млн. осіб). 
   Середня щільність населення - 245 осіб/км2.  

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00