Додатковий матеріал "Населення Великобританії"

Опис документу:
За кількістю населення Великобританія посідає 5 місце в Європі (після Росії, Німеччини, Великобританії, Франції) та 21 місце у світі. Чисельність населення Великобританії у 2018 році становила 67,8 млн. осіб. джерело: інтернет-ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Населення Великобританії


   За кількістю населення Великобританія посідає 5 місце в Європі (після Росії, Німеччини, Великобританії, Франції) та 21 місце у світі. Чисельність населення Великобританії у 2018 році становила 67,8 млн. осіб.


   Основу сучасної англійської нації становлять племена англосаксів. Англійців сьогодні - 90%, шотландців - 10%, ірландців - 4%, уельсців (валлійців) - 2%, індусів - 1%, інших народностей (переважно вихідці із держав колишнього радянського Союзу) - 3%. В Англії проживає понад 30 тисяч українців. 
   Серед релігій переважає християнство. Англійці сповідують ангілканську віру, ірландці - католицьку, шотландців - пресвітеріанську. Досить поширені мусульманство, а також інші вірування. 
   Для Великої Британії здавана характерним є низький приріст населення. Відбувається старіння нації. Населення віком понад 60 років становить 22% (2004 р.). Середня тривалість життя на 10 років більша, ніж у світі загалом, але дещо нижча, ніж у сусідніх західноєвропейських країнах - 74,5 років у чоловіків та 79,8 років - у жінок. 
   Переважає міський тип розселення: 89% населення - жителі міст, причому майже половина з них проживає у великих містах і міських агломераціях. Найбільш урбанізованою є південно-східна і центральна частини країни - між містами Лондон, Бірмінгем, ліверпуль, Манчестер і Лідс. Поза цими агломераціями знаходяться ще три великі центри розселення: Ньюкасл, Глазго і Белфаст. Найбільшими містами Великобританії є Лондон (7,7 млн. осіб), Бірмінгем (2,3), Манчестер (2,27), Лідс (1,5), Ліверпуль (0,87 млн. осіб). 
   Середня щільність населення - 245 осіб/км2.  

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Стратегії профілактики та вчасного реагування на прояви суїцидальної поведінки неповнолітніх»
Мельничук Вікторія Олексіївна
36 годин
590 грн