Додатковий матеріал "Населення Канади"

Опис документу:
Чисельність населення Канади на 2018 р. становила 37,1 млн. осіб. Корінні жителі Канади - індіанці і ескімоси становлять менше 1 % загальної кількості населення. Державотворчою основою Канади є англоканадці (понад 13 млн. осіб) джерело: інтернет ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Населення Канади

   Чисельність населення Канади на 2018 р. становила 37,1 млн. осіб. Корінні жителі Канади - індіанці і ескімоси становлять менше 1 % загальної кількості населення. Державотворчою основою Канади є англоканадці (понад 13 млн. осіб) і франкоканадці (8,5 млн. осіб). Проживають також німці, італійці, українці та ін.


   Канада відноситься до країн із відносно високими темпами приросту населення (1,4 % на рік). 
   В минулому важливим чинником зростання населення Канади була імміграція. За 1901-1911 рр. до Канади прибуло 1,76 млн. осіб, у період між переписами 1951 і 1961 років Канада прийняла 1,5 млн. осіб. В подальшому рівень імміграції зменшився і у 2004 році становив лише 6 осіб на 1000 жителів. 
   Середня тривалість життя жінок становить 81 рік, чоловіків - 74 роки. 
   Канада заселена рідко і нерівномірно. На 1 км2 припадає 3,1 особи, в обжитих районах — до 120 осіб. Понад 90 % населення зосереджено на півдні країни, у прикордонній смузі зі США. Найвищою концентрацією населення виділяються приозерна частина держави і долина ріки Св. Лаврентія, найменшою - північна частина Канади. 
   У Канаді переважає міський тип розселення: 78 % населення країн проживає у містах і агломераціях. Половина канадців розміщується у трьох урбанізованих районах: у приозерному краю з центром у Торонто, у провінції Квебек з центром у Монреалі і біля Тихого океану в ареалі Ванкувер - Вікторія. Найбільшими містами Канади є Торонто (4,5 млн. осіб), Монреаль (3,3 млн. осіб), Ванкувер (1,8 млн. осіб), Оттава (1,1 млн. осіб), Едмонтон (840 тис. осіб), Калгарі (754 тис. осіб). Рівень безробіття сягає 10,3 %. 
   Серед етнічних груп переважають британці - 40 % і французи - 27 %. 
   Офіційні мови у Канаді – англійська та французька. Перша є рідною для 59% жителів країни, друга – для 23%. Решта мешканців Канади розмовляють на італійській, німецькій, українській, португальській мовах, а також на різних мовах індіанських і інуїтських народів. Неписьменність становить менше 5%. 
   У релігійному відношенні, близько 46% віруючих – прибічники Римо-католицької церкви, 36% – протестанти (англіканці, Об'єднана церква методистів, пресвітеріан і конгрегаціоналістів, баптисти, лютерани, п'ятидесятники та ін.). З інших віросповідань поширені православ'я, іудаїзм, іслам, сикхізм і ін.  

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Картографія та топографія»
Довгань Андрій Іванович
36 годин
590 грн
395 грн