Додатковий матеріал "Населення Бразилії"

Опис документу:
Населення Бразилії становить 216,5 млн. осіб (2019 р.). Серед етнічних груп населення Бразилії переважають європейські емігранти та їх потомки. Вони проживають в основному на півдні і південному сході країни і становлять більше половини її населення. джерело: інтернет-ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Населення Бразилії

Населення Бразилії становить 216,5 млн. осіб (2019 р.). Серед етнічних груп населення Бразилії переважають європейські емігранти та їх потомки. Вони проживають в основному на півдні і південному сході країни і становлять більше половини її населення.

Етнічні групи із змішаними ознаками: метиси становлять більш як третину загальної чисельності населення. На півночі і північному сході переважають негри - їх в Бразилії трохи більше 10%. В країні залишилося тільки 4 тисячі чистокровних індіанців, які збереглися в малообжитих внутрішніх районах Амазонії.

Державна мова в Бразилії - португальська. Цією мовою розмовляє понад 90% населення. Крім португальської, поширені й деякі інші мови.

Характерною рисою вікової структури населення є висока частка дітей до 15 років, яка становить 29% від загальної чисельності населення. Частка осіб, старших від 65 років, невисока - тільки 5%. Населення у працездатному віці становить 66% мешканців країни.

В динаміці галузевої структури економічно активного населення проявляється тенденція до збільшення частки населення, зайнятого в промисловості. Проте ще більш швидкими темпами зростає частка населення, зайнятого в сфері послуг - понад 55% загальної чисельності працюючих.

Безробітні становлять 6% економічно активного населення. Середня щільність населення Бразилії - 20 осіб/км2. Найвища щільність населення - понад 3500 осіб/км2 - у штаті Ріо-де-Жанейро, тоді як у внутрішніх районах Амазонії тільки 2 особи/км2.

77% населення проживає у містах. В країні є 14 міст-мільйонерів. Перше місце за кількістю жителів займає м. Сан-Паулу - 12,1 млн. осіб (з передмістям - 19,6 млн. осіб). Друге за чисельністю жителів місто країни - Ріо-де-Жанейро нараховує 6,7 млн. осіб (з передмістями понад 16 млн.). Великими містами країни є також Сальвадор (2,7 млн., чисельність населення агломерації - 3,6 млн.), Бразіліа (2,6 млн.) та Форталеза (2,5 млн. жителів).

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00