Додатковий матеріал « Історія кінематографу».Гра « Запитання - відповідь »

Опис документу:
Підвищувати пізнавальний інтерес учнів до знань через використання ігрових моментів; формування предметної компетентності школярів; розвивати увагу і пам'ять учнів, пізнавальний інтерес учнів, кмітливість, спостережливість, творчі здібності; формування культури спілкування, вміння аргументовано доводити власну думку;

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

WordArt 5

  1. Назвіть країну – батьківщину кіно та його винахідників (Франція, брати Люм’єри)

  2. Як називається найпрестижніша кіно нагорода, що присуджує Американська академія кінематографічних мистецтв і наук. (Оскар)

  3. Сучасний англійський композитор, який досяг вершин визнання на ниві музичного театру. Написав мюзикл «Привид опери», партію головної героїні Крістіни створив для голосу дружини – Сари Брайтман. (Ендрю Веббер)

  4. Фільм «Матриця» віднесемо до жанру комедії (Кіберпанк)

  5. Кого вважають одним з найвидатніших кінорежисерів за всю історію кіно ? (Стівен Спілберг)

  6. Хто подарував сучасникам саундтреки до близько 150 голлівудських фільмів, насамперед бойовиків і трилерів? (Ганс Циммер)

  7. Засновником американської мультиплікації, творцем першого в історії кіно звукового мальованого фільму («Пароплавчик Віллі») був … (Волт Дісней)

  8. Хто є фундатором українського і класиком світового кіномистецтва, кінорежисер, письменник, художник, громадський діяч і палкий патріот. (Олександр Довженко)

  9. Хто є режисером фільму «Поводир» (Олесь Санін)

  10. Відомий фотохудожник Василь Пилип’юк заснував першу в нашій країні фотогалерею. Як вона називається? («Світло і тінь»)

1

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»