Додатковий матеріал. Гра « Упізнай стиль » з мистецтва.

Опис документу:
Підвищувати пізнавальний інтерес учнів до знань через використання ігрових моментів; формування предметної компетентності школярів; розвивати увагу і пам'ять учнів, пізнавальний інтерес учнів, кмітливість, спостережливість, творчі здібності; формування культури спілкування, вміння аргументовано доводити власну думку;

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

WordArt 5

  • Характерними ознаками даного стилю є культове призначення мистецтва, релігійна тематика й водночас інтерес до людських почуттів, повернення до індивідуальності. Будуються гостроверхі собори зі стрілчатими склепіннями, великою кількістю арок, вікон і галерей.

(Готичний)

  • Основними ознаками цього стилю є парадність , урочистість, пишність та видовищність, складність композицій та яскравість кольорів, динамічність та емоційна виразність, прагнення до синтезу мистецтв.

(Бароко)

  • Характерне відродження інтересу античної культурної спадщини, використання симетрії, правильних пропорцій, упорядкованих складових (колон, півколових арок, ніш), повернення до системи ордерів в архітектурі.

(Ренесанс)

  • Для архітектури даного стилю характерні масивні стіни, вузькі прорізи вікон, поглиблені портали, високі вежі.

(Романський)

  • Характерними рисами даного стилю є вишуканість, елегантність, демонстративна розкіш, перевага симетрії, декоративності, театралізації, занурення у світ мрій і фантазій.

(Рококо)

  • Визначальними рисами стилю є раціоналізм, який виражався у прагненні будувати художні твори на засадах доцільності, наслідувати зразки античного мистецтва, дотримання канонічних правил написання творів (пропорційність усіх частин). Використання строгих симетрично-осьових композицій, стриманість декоративного оздоблення, розташування колонних портиків із фронтонами на кожному з фасадів в архітектурних спорудах.

(Класицизм)

  • Характерними рисами стилю є синтез видів та жанрів мистецтва, відмова від суворих норм і правил у художній творчості, захоплення фольклором та історизмом, тяжіння до символіки.

(Романтизм)

  • Характерними особливостями є точна відповідність реальній дійсності, вільна побудова творів, раціоналізм, правдивість, історична конкретність. В архітектурі використовувалась простота і доцільність форми композицій, поєднання елементів різних стилів та напрямів, використання нових будівельних матеріалів.

(Реалізм)

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розвиток ключових компетентностей педагога Нової української школи в умовах безперервної освіти»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
30 годин
590 грн