Додатковий матеріал "Географічне положення Казахстану"

Опис документу:
Більша частина держави знаходиться в Центральній Азії, менша – в Європі. Виходу до Світового океану не має, лише до внутрішніх Аральського та Каспійського морів. Площа Казахстану становить 2,7 млн. кв.км (9-те місце у світі). На заході, півночі та північному сході країна межує з Росією, на південному сході – з Китаєм, на півдні – з Киргизією, Узбекистаном джерело: інтернет-ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Географічне положення Казахстану

   Більша частина держави знаходиться в Центральній Азії, менша – в Європі. Виходу до Світового океану не має, лише до внутрішніх Аральського та Каспійського морів. Площа Казахстану становить 2,7 млн. кв.км (9-те місце у світі). 


   На заході, півночі та північному сході країна межує з Росією, на південному сході – з Китаєм, на півдні – з Киргизією, Узбекистаном і Туркменистаном. 
   Казахстан має вигідне положення, займаючи центральну частину простору між Європою, Росією, Південно-Східною і Південною Азією та Китаєм. Загальна протяжність кордонів – 12 тис.км, у т.ч. 600 км – по Каспійському морю. 
   Клімат Казахстану різко континентальний, посушливий. Майже 40% території займають пустелі, 30% - напівпустелі. Країна відчуває дефіцит прісної води. Багатоводних річок мало. Найгустіша річкова сітка є на півночі та в гірських районах. Є великі озера – Балхаш та Тенгіз.

 

Казахстан на карті світу


   Офіційна назва країни – Республіка Казахстан. Столиця – місто Нур-Султан. До найбільших міст країни належать - Алма-Ата, Нур-Султан, Шимкент, Караганда, Актобе.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
790 грн