Додатковий матеріал "Географічне положення Іспанії"

Опис документу:
Іспанія розташована на південному заході Європи, займає 85% території Піренейського півострова, Балеарські та Пітіузькі острови у Середземному морі, а також Канарські острови в Атлантичному океані. Іспанія з Балеарськими та Канарськими островами має площу 504,7 тис. кв. км. Два прибережних міста у Північній Африці – Суета та Мелілья також входять до складу Іспанії. джерело: інтернет-ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Географічне положення Іспанії

   Іспанія розташована на південному заході Європи, займає 85% території Піренейського півострова, Балеарські та Пітіузькі острови у Середземному морі, а також Канарські острови в Атлантичному океані. 


   Іспанія з Балеарськими та Канарськими островами має площу 504,7 тис. кв. км. Два прибережних міста у Північній Африці – Суета та Мелілья також входять до складу Іспанії. 
   На півночі країна омивається Біскайською затокою, на крайньому північному заході та південному заході - Атлантичним океаном, а на сході та південному сході – Середземним морем. Територіальні води становлять 12 морських миль. 
   Материкова Іспанія межує на заході з Португалією (1214 км), на півночі із Францією (623 км) та Андоррою (65 км). Загальна довжина кордонів – 1917 км, берегової лінії – 4964 км. 
   Плоскогір’я та гори займають приблизно 90% території Іспанії. Майже на половині території країни розташоване найбільше в Європі плоскогір’я Месета з висотами 800-100 м на північному заході (Стара Кастилія) та 500-600 м на південному сході (Нова Кастилія). Найпотужніша гірська система Іспанії – Піренеї. Піренейські гори пролягають на 400 км від Середземного моря до Біскайської затоки і є значним бар’єром між Піренейським півостровом та іншою частиною Європи. Західним продовженням Піренеїв є Кантабрійські гори. 
   Іспанія знаходиться в області субтропічного середземноморського клімату з жарким, посушливими літом та м’якою, дощовою зимою. 
   Головними ріками Іспанії є Тахо, Гвадіана, Дуеро та Ебро. Озера незначні за розмірами та розташовані переважно у горах.

 

Іспанія на карті світу


   Столиця Іспанії - Мадрид; найбільшими містами є Мадрид, Барселона, Валенсія, Севілья, Сарагоса, Малага, Мурсія, Пальма де Майорка, Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія та інші.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
790 грн