Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно
»
Взяти участь Всі події

Додатковий матеріал до уроку: Намібія

Всесвітня історія

Для кого: Дорослі

03.07.2021

218

1

0

Опис документу:
Додатковий матеріал для поглибленого вивчення учнями географії та історії, в якому представлено коротку загальну характеристику країни та ключові події в її розвитку. Матеріал представлено у зручному форматі docx* який можна доповнити власними тезами та підлаштувати у зручний для кожного формат.Джерело: Https://www.sheppardsoftware.com/
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Намібія

Р еспубліка Намібія - країна на південному заході Африки, на узбережжі Атлантичного океану. На півночі межує з Анголою та Замбією, на сході з Ботсваною та на півдні з Південною Африкою. Вона отримала незалежність від Південної Африки в 1990 році, і як така вона є однією з наймолодших держав у світі. Його столиця - Віндгук.

 

Сухі землі Намібії, заселені з ранніх часів Сан, Дамарою, Намою і приблизно з 14 століття нашої ери, а також іммігруючими Банту, які прийшли з експансією Банту, не були широко досліджені європейцями до 19 століття, коли земля потрапила під контроль Німеччини, як Південно-Західна Африка, за винятком затоки Вальвіс, яка була під контролем Великобританії. Південно-Африканська Республіка окупувала колонію під час Першої світової війни і керувала нею як територією мандату Ліги Націй до Другої світової війни, коли вона в односторонньому порядку анексувала територію.

У 1966 р. Партизанська група марксистської Народної організації Південно-Західної Африки (SWAPO) розпочала війну за незалежність району, який незабаром отримав назву Намібія, але лише в 1988 р. Південно-Африканська Республіка погодилася припинити свою адміністрацію відповідно до миру ООН план на весь регіон. Незалежність прийшла в 1990 році, тоді як Уолвіс-Бей був переданий Намібії в 1994 році.


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили