Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

Додатковий матеріал до уроку: Гана

Всесвітня історія

Для кого: Дорослі

03.07.2021

55

0

0

Опис документу:
Додатковий матеріал для поглибленого вивчення учнями географії та історії, в якому представлено коротку загальну характеристику країни та ключові події в її розвитку. Матеріал представлено у зручному форматі docx* який можна доповнити власними тезами та підлаштувати у зручний для кожного формат.Джерело: Https://www.sheppardsoftware.com/
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Гана

Р еспубліка Гана - країна, розташована в Західній Африці. Він межує з Кот-д'Івуаром (Кот-д'Івуар) на заході, Буркіна-Фасо на півночі, Того на сході та Гвінейською затокою на півдні. Слово Гана означає "Цар-воїн" і походить від стародавньої Імперії Гани. Його столиця і найбільше місто - Аккра.

 

Утворена в результаті злиття британської колонії Золотого узбережжя і довірчої території Тоголенду, Гана в 1957 році стала першою країною в колоніальній Африці, яка здобула свою незалежність. Тривала серія переворотів призвела до призупинення дії конституції у 1981 р. Та заборони політичних партій. Нова конституція, що відновлює багатопартійну політику, була затверджена в 1992 році.

Гана є середньою країною, збагаченою природними ресурсами, що має промислові мінерали, вуглеводні та дорогоцінні метали. Це цифрова економіка, що розвивається, із гібридизацією змішаної економіки та ринок із зростанням 8,7% ВВП у 2012 році. Цільовий план економічного плану відомий як „Бачення Гани-2020”. Цей план передбачає Гану як першу африканську країну, яка стала розвиненою країною між 2020 і 2029 роками та новою індустріальною країною між 2030 і 2039 роками.

Гана має прекрасні стосунки зі США, усі останні три президенти США - Білл Клінтон, Джордж Буш і Барак Обама - здійснили дипломатичні поїздки до Гани. Багато дипломатів та політиків Гани займають посади в міжнародних організаціях. Сюди входять ганський дипломат і колишній генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Кофі Аннан, суддя Міжнародного кримінального суду Акуа Куєнієя, колишній президент Джеррі Джон Роулінгс та колишній президент Джон Агьекум Куфур, які обидва працювали дипломатами ООН


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.