Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно
»
Взяти участь Всі події

Додатковий матеріал до уроку: Габон

Всесвітня історія

Для кого: Дорослі

03.07.2021

80

0

0

Опис документу:
Додатковий матеріал для поглибленого вивчення учнями географії та історії, в якому представлено коротку загальну характеристику країни та ключові події в її розвитку. Матеріал представлено у зручному форматі docx* який можна доповнити власними тезами та підлаштувати у зручний для кожного формат.Джерело: Https://www.sheppardsoftware.com/
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Габон

Г абонська республіка, або Габон, є державою західної центральної Африки. Межує з Екваторіальною Гвінеєю, Камеруном, Республікою Конго та Гвінейською затокою. Керований автократичними президентами після здобуття незалежності від Франції 17 серпня 1960 р., На початку 90-х років Габон запровадив багатопартійну систему та нову конституцію, що дозволило забезпечити більш прозорий виборчий процес та реформи державних установ. Невелика кількість населення, багаті природні ресурси та іноземні приватні інвестиції допомогли зробити Габон однією з найбільш процвітаючих країн регіону.

 

Кілька груп банту окупували територію, яка зараз є Габоном, коли Франція окупувала її в 1885 році. У 1910 році Габон став однією з чотирьох територій французької Екваторіальної Африки, федерацією, яка проіснувала до 1959 року. Ці території стали незалежними 17 серпня 1960 року.

Першим президентом Габону, обраним у 1961 році, був Леон Мба, а Омаром Бонго - його віце-президентом. Коли М'Ба помер у 1967 році, Бонго замінив його на посаді президента і з тих пір був главою держави, а також перемагав на перевиборах.


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.