Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно
»
Взяти участь Всі події

Додатковий матеріал до уроку: Екваторіальна Гвінея

Всесвітня історія

Для кого: Дорослі

03.07.2021

65

0

0

Опис документу:
Додатковий матеріал для поглибленого вивчення учнями географії та історії, в якому представлено коротку загальну характеристику країни та ключові події в її розвитку. Матеріал представлено у зручному форматі docx* який можна доповнити власними тезами та підлаштувати у зручний для кожного формат.Джерело: Https://www.sheppardsoftware.com/
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Екваторіальна Гвінея

Р еспубліка Екваторіальна Гвінея - держава в центральній Африці і одна з найменших країн континентальної Африки. Межує з Камеруном на півночі, Габоном на півдні та сході та Гвінейською затокою на заході, де на південному заході лежать острови Сан-Томе і Принсіпі. Колишня іспанська колонія Іспанської Гвінеї, територія країни (континентально відома як Ріо Муні) включає низку островів, включаючи значний острів Біоко, де розташована столиця Малабо (колишня Санта-Ізабель). Його назва після здобуття незалежності свідчить про те, що вона розташована поблизу екватора та Гвінейської затоки.

 

Екваторіальна Гвінея стала офіційно незалежною від Іспанії 12 жовтня 1968 р. З тих пір у країні було два лідери: Франциско Макіас Нгуема, колишній мер Монгомо при іспанському колоніальному уряді, і його племінник Теодоро Обіанг Нгуема Мбасого, який влаштував військову службу державний переворот, стратив свого дядька і правив з 1979 року.

Конституція Екваторіальної Гвінеї 1982 року наділяє Обіанга широкими повноваженнями, включаючи призначення і звільнення членів кабінету міністрів, прийняття законів указом, розпуск Палати представників, ведення переговорів та ратифікацію договорів та призначення парламентських виборів. Обіанг зберігає свою роль головнокомандувача збройних сил і міністра оборони, і він підтримує пильний нагляд за військовою діяльністю. Прем'єр-міністр призначається Президентом і діє відповідно до повноважень, визначених Президентом. Прем'єр-міністр координує діяльність уряду в інших сферах, крім закордонних справ, національної оборони та безпеки.


15 грудня 2002 року чотири основні опозиційні партії Екваторіальної Гвінеї вийшли з президентських виборів у країні. Обіанг переміг на виборах, які представники західної преси вважають фальшивими.

Згідно з профілем BBC у березні 2004 року, в політиці в країні в даний час домінує напруженість між сином Обіанга Теодоріном та іншими близькими родичами, які займають потужні посади в силових структурах. Напруга може бути пов'язана зі зміною потужності, що виникає внаслідок різкого збільшення видобутку нафти з 1997 року.

У звіті від листопада 2004 р. Марк Тетчер був фінансовою підтримкою спроби скинути Обіанг у березні 2004 р., Організованої Саймоном Манном.


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.