Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

Додатковий матеріал до уроку: Чад

Всесвітня історія

Для кого: Дорослі

03.07.2021

48

0

0

Опис документу:
Додатковий матеріал для поглибленого вивчення учнями географії та історії, в якому представлено коротку загальну характеристику країни та ключові події в її розвитку. Матеріал представлено у зручному форматі docx* який можна доповнити власними тезами та підлаштувати у зручний для кожного формат.Джерело: Https://www.sheppardsoftware.com/
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Чад

Р еспубліка Чад (تشاد, Ташад) - це країна, що не має виходу до моря, в Центральній Африці. Межує з Лівією на півночі, Суданом на сході, Центральноафриканською Республікою на півдні, Камеруном та Нігерією на південному заході та Нігером на заході. Через віддаленість від моря та в основному пустельний клімат країну іноді називають `` мертвим серцем Африки ''. На півночі він містить гори Тібесті, найбільший гірський ланцюг в пустелі Сахара. Колишня частина Федерації французької екваторіальної Африки, країна названа на честь озера Чад.

 

Як і більшість країн світу, територія, яка сьогодні є Чадом, розпочалася як відокремлена група племен. Там були знайдені гуманоїдні черепи та печерні картини. Зрештою ці племена наздогнали царства. Чад контролювався деякими слабкими місцевими королівствами, поки його не наздогнала більша, але все ще повністю африканська імперія Канем-Борну.

Пізніше іноземці почали мати більший вплив на Чад. Починаючи з середньовіччя, Чад став перехрестям між мусульманськими торговцями та корінними племенами. У 1891 році Чад став французькою колонією. У Другій світовій війні Чад був першою французькою колонією, яка приєдналася до союзників. У 1960 році Чад мирним шляхом став незалежною країною.

У 1965 році громадянська війна розпочалася як податковий бунт із мусульманського півночі. Це була довга і болісна війна. Це тривало до 1996 року, тоді ж була написана конституція, а Ідріс Дебі був обраний президентом.


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.