Додаткові завдання №4 доУрок 34. У КОЖНОМУ КУТОЧКУ СВІТУ СВОЇ ТРАДИЦІЇ І ЗВИЧАЇ

Опис документу:
Урок 34. У КОЖНОМУ КУТОЧКУ СВІТУ СВОЇ ТРАДИЦІЇ І ЗВИЧАЇ Мета: продовжити ознайомлення учнів з різноманітністю культур і звичаїв народів; вчити доводити необхідність толерантного ставлення до різноманітності культур, звичаїв народів; виховувати повагу до національних традицій, звичаїв та обрядів ін¬ших народів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

34-4 Подорож до Польщі

1. Гра «Відгадай»

Це європейська держава, що має в своєму складі 16 воєводств. межує із сі­мома країнами: на північному сході — із Росією та Литвою, на сході із Біло­руссю та Україною, на півдні — із Чехією та Словаччиною, на заводі — з Ні­меччиною.

На півночі омивається водами Балтійського моря. Столицею є місто Вар­шава.

Займає територію понад 312 тис. км2 (9-те місце в Європі). Населення — понад 38 млн чоловік (8-ме місце в Європі).

У цій державі проживають 300–350 тис. українців.

Це — ... (Польща).

2. Повідомлення вчителя

Столиця Республіки Польщі місто Варшава, що є також і найбільш насе­леним містом Польщі (понад 2,5 млн чоловік). Варшаву можна назвати містом «най-най...». Тут знаходяться найдорожчий готель, найвища будівля, най­менший будинок, найвужчий будинок, найстаріша кондитерська, найвищий басейн.

Цікаво, що національним символом Польщі є білий орел. Згідно із ле­гендою, древній предок поляків Лех заснував першу столицю Польщі, поба­чивши гніздо орла, і саме на тому місці заснував місто. Лех був уражений кра­сивим білим орлом, який летів на тлі червоних променів сонця.

У Польщі немає бездомних тварин. У державі майже немає проблем з еко­логією.

У містах, на берегах Вісли багато чайок, у парках — безліч білок. У житло­вому районі Варшави ввечері можна побачити їжаків.

У польській столиці — Варшаві — одна вулиця названа на честь Вінні- Пуха.

Цікавим фактом про Польщу є те, що святковий стіл у цій країні завжди починають із супу. На Різдво першою стравою обов’язково має бути грибний суп чи червоний борщ. До речі, останній часто не їдять, а п’ють. На борщ можна натрапити і в кавових автоматах. Попри все це, у звичайні дні на обід суп їсть не кожен.

3. Вправа «Мікрофон»

  • Якби я був(ла) найкращим екскурсоводом у Польщі, то...

4. Гра «П’ять речень»

Учні в п’яти реченнях формулюють засвоєні на уроці знання.

Джерела:

1. Володарська М. О. Я у світі. 4 клас (за підручником О. В. Тагліної, Г. Ж. Іванової). — Х. : Вид. група «Основа», 2015. — 119, [1] с. — (Серія «Початкова школа. Мій конспект»). — ISBN 978-617-00-2463-3.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!