Додаткові завдання №2 до Урок 22. БІСЕРОПЛЕТІННЯ. ПОСЛІДОВНІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ ОБ’ЄМНИХ ВИРОБІВ ТЕХНІКОЮ БІСЕРОПЛЕТІННЯ. «КВІТКА І БДЖОЛА»

Опис документу:
Урок 22. БІСЕРОПЛЕТІННЯ. ПОСЛІДОВНІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ ОБ’ЄМНИХ ВИРОБІВ ТЕХНІКОЮ БІСЕРОПЛЕТІННЯ. «КВІТКА І БДЖОЛА» Мета: продовжити ознайомлення учнів з бісероплетінням, необхідними для нього матеріалами; розвивати творчі здібності, дрібну моторику рук, посидючість; виховувати почуття прекрасного, естетичний смак.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

КАЗКА ПРО БІЛОГО МЕТЕЛИКА

Жив метелик білий-білий, навіть крихітної риски кольорової не мав він на крильцях. Та й не знав, як йому свої крильця кольоровими зробити.

Навкруги метелика все буяло яскравими барвами — квіточки та трави...

Сонце було жовте, ліс — темно-зелений, небеса — блакитні, хмарочки — рожеві.

У захваті метелик на все дивився: які дивні навіть є в його друзів крильця, яке дивне на них візерунків море, гама кольорів яка! Від усього цього ще сильніше сумував бідний наш метелик, сидячи наодинці на зеленому листку.

Бідоласі щиро співчували всі квіти: конюшина, шавлія та розкішні маки, волошки, шипшина, золотий люпин... Та ніхто не міг йому допомогти.

Фарби кожна квітка мала рівно стільки, щоб лише нею гарно розфарбувати власні стебла й пелюстки, та і на стебельцях ще всі оті листки.

Сидить якось наш біленький вранці на маленькій польовій, білій мов сніжок, ромашці... Обіцяв усім деньок зранку бути гарним, та звідкілясь узялися хмари.

Кількох крапель дощових було, друзі, з лишком, щоб ті білосніжні крильця вимокли наскрізь. Сховавшись від дощу під сухий листочок, бідолашка зовсім посинів від холоду.

Та недовго дощило, сонечко засяяло, все аж заблищало.

Дощові краплиночки, як оті алмази, на гіллях дерев, кущів барвами заграли.

Вийшов з-під листка тоді метелик: «Хай підсушить сонечко мої крильця!». У небі він побачив веселку. «Яка ж вона гарна! Треба ще й у веселки запитати фарбу»,— вирішив метелик та розправив крильця.

Він побачив, що вони не білі, що на них є кольори, навіть усі їх відтінки. І візерунки різні є! Крильця мов картинки!

Веселка щиро всміхалася до малого. Він з радощів облетів довкола та й піднявся до неба, дякуючи за чудові й різнобарвні крила.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Особливі діти в закладі освіти: характеристика нозологій, педагогічні підходи»
Мельничук Вікторія Олексіївна
30 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.