Додаткові завдання №1 до Урок 25. РОБОТА ІЗ СУЧАСНИМИ ШТУЧНИМИ МАТЕРІАЛАМИ. ПРИКРАСИ З ПЛАСТИКАТУ

Опис документу:
Урок 25. РОБОТА ІЗ СУЧАСНИМИ ШТУЧНИМИ МАТЕРІАЛАМИ. ПРИКРАСИ З ПЛАСТИКАТУ Мета: продовжити ознайомлення учнів із виготовленням прикрас, використовуючи при цьому необхідні матеріали; вдосконалювати навички роботи з пластиком; розвивати творчі здібності, дрібну моторику рук, посидючість; виховувати почуття прекрасного, естетичний смак.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
  • Пудель — порода декоративних собак.

Імовірно ця порода з’явилася в ХVІ столітті від старовинних довгошерстих пастуших і мисливських «водяних собак». Пуделі набули величезної популярності, але згодом їх припинили використовувати

для полювання і вони поступово перетворилися на кімнатно-декоративних.

Пуделі були улюбленцями багатьох відомих людей державних і громадських діячів, письменників, художників, музикантів. Бетховен написав елегію на смерть свого улюбленця, Г. Гейне склав вірш «Чеснотна собака», а перу О. І. Купріна належить зворушливе оповідання «Білий пудель».

Шерсть пуделів не линяє, але вимагає постійного догляду. Раз на півроку їх стрижуть у стилі «модерн» або «під лева». У пуделів чудовий характер. Вони товаришують з усіма членами родини, люблять бавитися з дітьми. Обожнюють плавати і гратися з м’ячем. Слухняні, дуже добре запам’ятовують команди господарів, а тому легко піддаються дресируванню.

  • Виготовляємо пуделя у такій послідовності.

  1. Підготуйте все необхідне: виріжте (користуючись шаблоном) силует собаки, вухо, скачайте кульки з вати.

  2. Приклейте силует собаки на тло-картон.

  3. Нанесіть клей на частину заготовки. Приклейте кульки з вати, злегка притисніть заготовку.

  4. На заготовку вуха наклейте ватні кульки. Приклейте вухо (лише за верхню частину). Оформіть хвостик, лапки, спину.

  5. За власним задумом доповніть аплікацією декоративними дета- лями: бантиком, квіткою тощо.

Цікаво знати!

Пудель утілює давню мрію людства про рідкісне поєднанні привабливої зовнішності та завидного розуму. Правда, заворожено спостерігаючи за цими феєричними красенями всіх мастей блондинами, брюнетами, шатенами, володарями червоного, абрикосового, сріблястого забарвлень, мало хто замислюється про їхній інтелект. Тим часом, пудель — одна з найрозумніших, кмітливіших порід, що легко піддаються дресируванню (невипадково саме пуделі найчастіше беруть участь у циркових виставах). Імовірно, сприятливий вплив справляло і гідне оточення протягом довгих століть пудель був улюбленою породою представників королівських і аристократичних прізвищ, письменників, художників, артистів. Про батьківщину цих собак донині точаться суперечки. Одні дослідники вважають, що вперше пуделі з’явилися у Франції, інші вважають, що вони були виведені в Німеччині. З-поміж пращурів пуделя — ретривери, мисливські собаки, овечі пастухи, лягаві, хорти, барбет, мальтезе і водяні спанієлі. Відомо, що в Німеччині пуделів використовували для полювання вони витягали дичину з води, і слово «пудель» походить від німецького словосполучення pudel nass”, що означає «промоклий до нитки». Однак саме у Франції пуделя шанують як національне надбання. До речі, і сучасний стандарт стрижки «під лева» зародився саме тут, у столиці

світової моди. У Росію ця порода з’явилася в ХІХ столітті.

Пудель чудово ладнає з дітьми та іншими тваринами, є ідеальною собакою-компаньйоном. Ця порода не викликає алергії, оскільки не линяє і не має запаху. Поміж достоїнств пуделів слід відзначити і доволі тривалу для собаки життя — в середньому 16–17 років.

Зовні пудель елегантний, добре складений собака з красивою головою, міцною шиєю, короткою, міцною спиною і м’язистими кінцівками. У пуделів високо посаджений хвіст, довгі, висячі вуха і виразні мигдалеподібні очі.

Ця порода представлена чотирма розмірними різновидами. Стандартний (великий) пудель — собака досить великих розмірів, його зріст становить від 45 до 60 см у холці. У результаті селекції було отримано ще три ростові різновиди породи: той 24–28 см у холці, мініатюрний (карликовий) пудель — 28–35 см і малий пудель — 35–45 см. У палітрі забарвлень породи шість основних кольорів, затверджених стандартом,— чорний, сріблястий, коричневий, білий, абрикосовий і червоний, а також нестандартні забарвлення:

«арлекін», чорно-підпалий, соболиний і т. ін. Крім того, у пуделів зустрічається два різновиди шерсті кучерява і шнурова.

Природна краса пуделя відкриває найширші можливості для творчої фантазії власників. На вулицях нерідко можна зустріти модних собачок з пишними екстравагантними зачісками, одягнених в елегантні костюми, ефектно доповнені аксесуарами. Найбільш доглянуті й розкішні красуні здаються лише блідим відблиском цієї феєрії стилю і шику.

Слід зазначити, що пудель спокійно переносить подібні «знущання» і навіть із задоволенням демонструє останні модні тенденції та досягнення текстильної промисловості. Рідкісний собака стерпить таке випробування над своєю натурою, проте головний сенс життя пуделя полягає саме у взаємодії з людиною. Бути центром людської уваги для нього не просто комфортно, але й необхідно.

Пуделі дуже розумні, кмітливі й талановиті собаки. Вони чудово піддаються навчанню і дресируванню, з легкістю виконуючи найскладніші вправи.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Google-сервіси в роботі вчителя»
Левченко Ірина Михайлівна
16 годин
390 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.