Додаткові завдання до Урок 6. КОНСТРУЮВАННЯ РУХОМИХ МОДЕЛЕЙ З КАРТОНУ ТА ПАПЕРУ. «ЛЕБІДЬ-ГОЙДАЛКА»

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Урок 6. КОНСТРУЮВАННЯ РУХОМИХ МОДЕЛЕЙ З КАРТОНУ ТА ПАПЕРУ. «ЛЕБІДЬ-ГОЙДАЛКА» Мета: продовжити роботу з удосконалення вмінь і навичок виготовлення рухомих виробів з картону; розвивати фантазію, творчі здібності, охайність та наполегливість; виховувати повагу до народних звичаїв, працелюбність.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Цікаво знати!

Кінцевим результатом конструювання є технічний виріб, що має забезпечувати можливість виготовлення (створення), експлуатації певного об’єкта.

У німецьку мову цей термін був запозичений, у свою чергу, із французької (Construire), але у французькій він означає перш за все «спорудження» (тобто власне будівництво споруд тощо). Тобто у німецькій мові відбулося звуження (спеціалізація) терміна з позначення всього процесу спорудження до позначення одного з (найголовніших) етапів цього процесу — розробленні проекту того, що має бути споруджене.

Модель — це деякий матеріал чи описово представлений об’єкт або явище, що є спрощеною версією модельованого об’єкта або явища (прототипу) і достатньою мірою повторює властивості, суттєві для мети конкретного моделювання Розрізняють натурні, фізичні, теоретичні, математичні та інші моделі.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.