• Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Трудове навчання
  • Додаткові завдання до Урок 5. КОНСТРУЮВАННЯ РУХОМИХ МОДЕЛЕЙ З КАРТОНУ ТА ПАПЕРУ. ВИГОТОВЛЕННЯ ПАПЕРОВОЇ МОДЕЛІ З РУХОМИМИ ДЕТАЛЯМИ «ВЕСЕЛИЙ КЛОУН-АКРОБАТ»

Додаткові завдання до Урок 5. КОНСТРУЮВАННЯ РУХОМИХ МОДЕЛЕЙ З КАРТОНУ ТА ПАПЕРУ. ВИГОТОВЛЕННЯ ПАПЕРОВОЇ МОДЕЛІ З РУХОМИМИ ДЕТАЛЯМИ «ВЕСЕЛИЙ КЛОУН-АКРОБАТ»

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Урок 5. КОНСТРУЮВАННЯ РУХОМИХ МОДЕЛЕЙ З КАРТОНУ ТА ПАПЕРУ. ВИГОТОВЛЕННЯ ПАПЕРОВОЇ МОДЕЛІ З РУХОМИМИ ДЕТАЛЯМИ «ВЕСЕЛИЙ КЛОУН-АКРОБАТ» Мета: продовжити роботу з удосконалення вмінь і навичок роботи з картоном, виготовлення з нього виробів; ознайомити з поняттями «конструювання» та «модель»; розвивати фантазію, творчі здібності, наполегливість.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Виготовляємо іграшку у такій послідовності

1. Поміркуйте та доберіть колір картону для окремих частин клоуна.

2. Обведіть шаблони частин клоуна на картон зі зворотньої сторони: тулуб з головою, дві руки та дві ноги. Не забудьте про раціональне розміщення деталей на картоні.

3. Виріжте кожну деталь по контуру, проколіть шилом отвори у позначених місцях.

4. Виріжте та наклейте додаткові деталі обличчя із кольорового паперу.

5. За бажанням можна прикрасити костюм додатковими елементами.

6. З’єднайте дві картонні смужки дротяною віссю.

7. Відріжте 2–2,5 см дроту. Зігніть на стержні шила кільце.

8. Зведіть обидва кінці дротинки і вставте в отвори з’єднувальних смужок з лицьового боку, а на звороті — розігніть.

9. Зв’яжіть деталі рук та ніг окремо.

10. З’єднайте їх довшою ниткою.

11. З’єднувальну вісь потрібно вставляти не в крайній, а в наступний отвір деталей рук, тому що перший необхідний для кріплення ниток.

12. Смикайте за кінець нитки.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.