Додаткові завдання до Урок 26. РОБОТА ІЗ СУЧАСНИМИ ШТУЧНИМИ МАТЕРІАЛАМИ. ІГРАШКИ З ПОРОЛОНУ

Опис документу:
Урок 26. РОБОТА ІЗ СУЧАСНИМИ ШТУЧНИМИ МАТЕРІАЛАМИ. ІГРАШКИ З ПОРОЛОНУ Мета: продовжити ознайомлення учнів з виготовленням іграшок; навчити учнів виготовляти іграшки з поролону; розвивати творчу уяву, фантазію, увагу, спостережливість; розвивати вміння спілкуватися, виконувати колективну роботу; сприяти пізнанню дітьми краси рідного краю.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
  • Стародавні м’які іграшки були знайдені археологами в Єгипті. Найбільш ранні згадки стосуються до третього тисячоліття до н. е. У цей час уже використовували складні техніки у виготовленні іграшок з рухомими частинами.

Іграшки або їх зображення також були знайдені на розкопках Помпеї в Італії. Це були не зовсім м’які іграшки, але вони були прообразом сучасної іграшки. Різні іграшки у вигляді звірів і птахів були знайдені на території Сибіру, України та інших територій. Велика кількість древніх іграшок зустрічається на території Китаю. У XIX столітті у Франції утворився «Синдикат французьких фабрикантів іграшок», який можна вважати початком іграшкової промисловості. Уже на початку XX століття почалося масове виробництво плюшевих ведмедиків і зростання попиту в цій галузі. На сьогодні існує кілька значних напрямів у виготовленні м’якої іграшки, зокрема: ляльки, плюшеві ведмедики і решта іграшок. У кожному напрямку є спільні елементи створення м’якої іграшки (крій, шиття), так і приватні. Наприклад, під час виготовлення ляльок, крім тканин і набивки, може бути технологія виготовлення рук і голови з дерева, глини, пластика тощо.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Емоційна ефективність учителя: теорія і практика»
Швень Ярослава Леонідівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.