22 березня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день води . В закладах дошкільної освіти щороку проводяться заходи щодо важливості збереження та раціонального використання водних ресурсів. Мета цих заходів - виховувати бережливе ставлення до води, економно використовувати її, формувати у дошкільнят екологічно доцільну поведінку.











