До першого уроку "За Принципами декларації прав дитини".

Опис документу:
Скоро перше вересня і цей матеріал може знадобитися при підготовці до першого уроку. Даний матеріал можна розмістити в класному куточку, а можна вклеїти в щоденники. За необхіністю, періодично, звертатися до них і опрацьовувати.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

За Принципами Декларації прав дитини

Любий друже!

Ти — дитя свiту. Хто б не були твої батьки, де б не жили i у що б не вiрили, ми поводитимемося з тобою як iз рiвним собi. Ти гiдний того, щоб отримати все найкраще з того, що може дати свiт.

Нехай у тебе буде iм ‘я i земля, яку ти можеш назвати своєю.

Ти не повинен мерзнути i в тебе має бути дах над головою. Ми забезпечимо тебе їжею та мiсцем для iгор, дамо необхiдний догляд. Ми дали тобi змогу жити в сiм‘ї, ходити до школи.

Ми добре навчатимемо тебе, щоб ти мiг бути щасливим i плiдно прожити своє життя.

У важку годину ми будемо першими, хто тобi допоможе. Майбутнє свiту залежить вiд тебе. Ми захищатимемо тебе, дитино, вiд жорстокостi й вiд тих, хто з тобою погано поводиться. Ти ростимеш в умовах терпимостi, свободи i любовi i, коли пiдростеш, станеш разом iз ровесниками гарантом миру i розумiння мiж народами, гарантом майбутнього для дiтей свiту.

 Яка це радiсть — жити!

Творити чудеса!

Смiятись i радiти, як вранiшня роса!

Ти знаєш, що ти — людина?

Ти знаєш про це чи нi?

Усмiшка твоя — єдина,

Мука твоя — єдина,

Очi твої — однi,

Бiльше такого не буде.

Завтра, на цiй Землi,

Iншi ходитимуть люди,

Іншi любитимуть люди:

Добрi, ласкавi чи злi,

Але такого ж не буде —

Єдиний ти на Землi.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»