Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Побудова дисципліни у ЗДО: профілактика проблемної поведінки
»
Взяти участь Всі події

Дистанційне навчання: стратегія, алгоритм, результат!

Дистанційне навчання

Для кого: Дорослі

17.08.2021

169

6

0

Опис документу:
Дистанційне навчання має широкий спектр технічних можливостей – аудіо-подкасти, відеоролики, різноманітні тренажери і онлайн-тести. Але головною особливістю є ретельне відстеження успішності учня, вибудовування його індивідуальної траєкторії. Презентація досвіду роботи.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: СТРАТЕГІЯ, АЛГОРИМТ, РЕЗУЛЬТАТ! Підготувала: вчитель початкових класів КЗ “Компаніївське НВО” Бутько О.А.
Слайд № 1

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: СТРАТЕГІЯ, АЛГОРИМТ, РЕЗУЛЬТАТ! Підготувала: вчитель початкових класів КЗ “Компаніївське НВО” Бутько О.А.

Я вибираю рух вперед до намічених цілей! Афірмація дня
Слайд № 2

Я вибираю рух вперед до намічених цілей! Афірмація дня

Нормативна база Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Затверджено наказом МОН від 8 вересня 2020 року №1115 і...
Слайд № 3

Нормативна база Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Затверджено наказом МОН від 8 вересня 2020 року №1115 і зареєстровано в Міністерстві юстиції 28 вересня 2020 року за №941/35224. Положення розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.

Дистанційне навчання – взаємодія вчителя і учнів між собою на відстані, що включає всі компоненти освітнього процесу і реалізується специфічними за...
Слайд № 4

Дистанційне навчання – взаємодія вчителя і учнів між собою на відстані, що включає всі компоненти освітнього процесу і реалізується специфічними засобами інтернет-технологій.

Дистанційне навчання може бути синхронним і асинхронним. Синхронне: Це “прямий ефір”, дитина контактує через засоби зв’язку безпосередньо з учителе...
Слайд № 5

Дистанційне навчання може бути синхронним і асинхронним. Синхронне: Це “прямий ефір”, дитина контактує через засоби зв’язку безпосередньо з учителем. Це може бути відео-, аудіозв’язок, спілкування в чаті. Асинхронне: Потребує самостійного планування або планування за допомогою вчителя, дедлайнів.

Алгоритм Робота з батьками 2. Вибір онлайн - платформи 3. Розклад 4. Вироблення правил
Слайд № 6

Алгоритм Робота з батьками 2. Вибір онлайн - платформи 3. Розклад 4. Вироблення правил

Програмні застосунки Zoom Meet Інструментарій платформи: дошка для записів, можливість трансляції презентаційного матеріалу та завдань, чат, емоджі...
Слайд № 7

Програмні застосунки Zoom Meet Інструментарій платформи: дошка для записів, можливість трансляції презентаційного матеріалу та завдань, чат, емоджі підняти руку” та “поплескати”, можна змінювати свій фон та записати урок на відео. Також вчитель може самостійно вимикати звук учню, що порушує дисципліну або говорить не по темі.

Платформа для поширення домашнього завдання та взаємодією з дітьми та їхніми батьками ClassDojo Інструментарій платформи: платформу можна використо...
Слайд № 8

Платформа для поширення домашнього завдання та взаємодією з дітьми та їхніми батьками ClassDojo Інструментарій платформи: платформу можна використовувати як додатковий інструмент для дисципліни, гейміфікації та мотивації учнів. Padlet Lino Інструментарій платформи: платформа створена для поширення завдань. Тут ви можете створити сторінку, на яку будуть завантажуватися всі завдання для самостійного опрацювання для одного або одразу всіх класів, яким ви викладаєте.

Створюємо цікавий та креативний урок Canva — програма, створена для розробки будь-якого медіаконтенту, в тому числі й презентацій. В додатку можна ...
Слайд № 9

Створюємо цікавий та креативний урок Canva — програма, створена для розробки будь-якого медіаконтенту, в тому числі й презентацій. В додатку можна знайти багато гарних шаблонів для створення крутої презентації, але так само можна створити свою презентацію з нуля. Jamboard - Google - віртуальна дошка.

Гейміфікація навчання На урок Всеосвіта — платформи, що дозволяють створювати інтерактивні онлайн-тести з будь-якого предмету. На додачу, тут можна...
Слайд № 10

Гейміфікація навчання На урок Всеосвіта — платформи, що дозволяють створювати інтерактивні онлайн-тести з будь-якого предмету. На додачу, тут можна знайти та використати вже готові тестові завдання з більшості шкільних тем.

Book creator - створення віртуальних книг.
Слайд № 11

Book creator - створення віртуальних книг.

learningapps.org - це система готових вправ з різних предметів, та ще й з можливістю автоматичної перевірки системою. А ще вчитель може створити св...
Слайд № 12

learningapps.org - це система готових вправ з різних предметів, та ще й з можливістю автоматичної перевірки системою. А ще вчитель може створити свої вправи за допомогою цієї платформи, якщо готових йому не вистачило. Працювати з платформою треба за тим самим принципом, що й з іншими — відправити посилання дітям. Вчитель створює папку класу, заливає туди вправи — вже наявні там чи створені ним. І може моніторити виконання цих вправ.

Дякую за увагу!
Слайд № 13

Дякую за увагу!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.