Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Диспут «Наркотики: відкриття нових світів чи загибель існуючого?»

Основи здоров'я

Для кого: 10 Клас

22.10.2021

41

2

0

Опис документу:

Мета - активізувати підлітків до обговорення проблеми, поглиблення знань щодо причин вживання наркотичних речовин, формувати вміння висловлювати та відстоювати свої думки, вміння переконувати та бути толерантними до інших думок.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Розробила:

Соціальний педагог

Глущенко Є.О.

Диспут «Наркотики: відкриття нових світів чи загибель існуючого?»

Мета – активізувати підлітків до обговорення проблеми, поглиблення знань щодо причин вживання наркотичних речовин, формувати вміння висловлювати та відстоювати свої думки, вміння переконувати та бути толерантними до інших думок.

Тривалість заходу ‒ 1-1 год 20 хв (з перервою на 10-15 хвилин).

Етапи проведення диспуту:

  1. Вибір мети. Мета даного заходу підібрана таким чином, щоб не тільки можна було дати нові знання, але й перевірити ті, що вже мають учні.

  2. Підготовка до диспуту ‒ залучення потенційних учасників диспуту, добір і систематизація матеріалів з проблеми диспуту, підготовка і оформлення приміщення.

  3. Організація діяльності учнів ‒ попередження учнів про тему диспуту для їхньої підготовки.

  4. Проведення заходу.

  5. Підбиття підсумків. Відзначаються помилкові погляди і судження учасників, найвлучніші аргументи, позиції, цікаві приклади та факти, детальніше зупиняються на тому що цінного, корисного дає диспут його учасникам.

Компетенція соціального педагога/соціального працівника

Знання: організаційно-методичних особливостей підготовки та проведення диспуту; ґрунтовні знання щодо причин, особливостей та наслідків вживання підлітками психоактивних речовин у сучасних умовах; знання тенденцій вживання наркотиків в Україні.

Уміння: організовувати та залучати учнів до диспуту, регулювати групові процеси, вміння переконувати та зняти емоційну напругу у групі.

Очікувані результати: розуміння підлітками причин вживання наркотичних речовин, наслідків їх вживання; формування в учасників усвідомлення тенденцій поширення даного явища в суспільстві; стимулювання учнів до неприйняття вживання наркотиків.Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили