Дискусія відноситься до активних методів навчання, сприяє свідомому набуттю знань учнями. Вона створює умови для застосвування знань у незвичних ситуаціях, для відстоювання власної позиції, що грунтується на переконаннях, здобутих в результаті відповідної підготовки. У дискусіях виявляються сильні сторони учнів, ступінь їх обдарованості, моральної вихованості.
















