Диктант №11."Розвязування задач за допомогою квадратних рівнянь"

Опис документу:
За допомогою цього диктанту учитель матиме змогу перевірити рівень засвоєння знань, умінь, навичок з теми , а саме : розвязування задач, складаючи рівняння, обирати відповідь ,аналізуючи математичну модель, та аналізуючи отримані розвязки рівняння з огляду на умову задачі. На допомогу учителю буде таблиця відповідей.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Диктант № 11. «Розв´язування задач за допомогою квадратних рівнянь»

  1. Площа прямокутного майданчика 27м², а його ширина на 6м менша від довжини. Складіть рівняння для визначення ширини майданчика, позначивши її через х.

А) х( х – 6)=27

Б) х( х + 6) = 27

В) ) х( х + 6) = 54

2) Знаменник звичайного дробу на 2 більший за чисельник. Якщо до цього дробу додати обернений,то отримаємо . Складіть рівняння для визначення чисельника початкового дробу, позначивши його через х, х˃0 . Знайдіть чисельник початкового дробу.

А) + = , х = 3

Б) - = , х = 4

В) ) · = , х = 5

3) Микола проїхав 20 км зі швидкістю х км/год і 15 км зі швидкістю на 10 км/год меншою. На всю подорож Микола витратив 1 год. Знайдіть х, склавши рівняння.

А) + = 1, х = 40км/год

Б) - = 1, х = 80км/год

В) ) · = 1, х = 60км/год

4)У шаховому турнірі кожний учасник зіграв із кожним по одній партії. Скільки шахістів узяли участь у турнірі, якщо кількість зіграних партій становила 78?Складіть рівняння до задачі, та розв´яжіть її.

А) = 78, 12 шахістів

Б) = 78 , 13 шахістів

В) = 78, 14 шахістів

Відповідь до задач :

1

2

3

4

Б

А

А

Б

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»