і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь
 • Всеосвіта
 • Бібліотека
 • Дидактичний матеріал до уроку "Ділові папери. Тестове оформлення документів. Складання резюме"

Дидактичний матеріал до уроку "Ділові папери. Тестове оформлення документів. Складання резюме"

Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі WordPress»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
1200 грн
360 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №BM144845
За публікацію цієї методичної розробки Циба Оксана Олександрівна отримав(ла) свідоцтво №BM144845
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Бібліотека
матеріалів
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

* ТЕКСТОВЕ ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ. СКЛАДАННЯ РЕЗЮМЕ Підготувала : Циба Оксана Олександрівна – учитель української мови та літератури Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області

Слайд № 2

* МЕТА УРОКУ : СИСТЕМАТИЗУВАТИ Й ЗАКРІПИТИ ЗНАННЯ УЧНІВ ІЗ ТЕМИ “ДІЛОВІ ПАПЕРИ”; ФОРМУВАТИ ВМІННЯ СКЛАДАТИ РЕЗЮМЕ; ВИРОБЛЯТИ НАВИЧКИ КУЛЬТУРИ ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ; ВИХОВУВАТИ ШАНУ ДО РІДНОЇ МОВИ

Слайд № 3

* ГРА. ”АУКЦІОН ЗНАНЬ” ЯКІ СТИЛІ МОВЛЕННЯ ВИ ЗНАЄТЕ? ДАТИ ВИЗНАЧЕННЯ ОФІЦІЙНО-ДІЛОВОГО СТИЛЮ. НАЗВАТИ ЙОГО ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ. ЯКІ ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО СКЛАДАННЯ ДОКУМЕНТІВ? НАЗВІТЬ РІЗНОВИДИ ДІЛОВИХ ПАПЕРІВ?

Слайд № 4

* ПОМІРКУЙТЕ: До кожного зі слів іншомовного походження підібрати український відповідник, узявши його з другої колонки. Обидва слова виділити іншим кольором або шрифтом. АРГУМЕНТ- МОТИВ,ВАДА ДЕФЕКТ- ОЩАДЛИВІСТЬ ЕКОНОМІЯ-ОПЛАТА КОМПЕНСАЦІЯ-ПЕРШІСТЬ ПРІОРИТЕТ-НЕДОЛІК

Слайд № 5

* УСКЛАДНЕНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ ДИКТАНТ ЗАПИСАТИ СЛОВА ДІЛОВОЇ ЛЕКСИКИ ІНШОМОВНОГО ПОХОДЖЕННЯ, ПОСТАВИВШИ ЇХ У ФОРМІ РОДОВОГО ВІДМІНКА. МЕНЕДЖЕР , ДИЛЕР, ВАУЧЕР, ДОКУМЕНТ, СЕРТИФІКАТ,МАРКЕТИНГ, РЕЙТИНГ, БІЗНЕС, СТАНДАРТ, АУКЦІОН.

Слайд № 6

* Ситуативна вправа Скласти й розіграти попарно діалог, можливий між керівником фірми і потенційним працівником на тему : “ Бракує резюме “.

Слайд № 7

* РЕЗЮМЕ ЯК РІЗНОВІД ДОКУМЕНТА, ЙОГО ПРИЗНАЧЕННЯ Резюме в перекладі з французької означає короткий висновок з основними положеннями доповіді, промови, наукової праці тощо. Як документ резюме – це коротке узагальнення найважливіших відомостей про особу. На відміну від автобіографії чи анкети, резюме дає людині змогу, влаштовуючись на роботу, повідомити про себе те, що вважає за найнеобхідніше, аби справити на роботодавця приємне враження про себе як потенціального працівника.

Слайд № 8

* ФОРМА,ЗМІСТ РЕЗЮМЕ Є ТРИ ФОРМИ РЕЗЮМЕ: ЗВИЧАЙНЕ, АБО СТАНДАРТНЕ; ХРОНОЛОГІЧНЕ, ЩО ВИСВІТЛЮЄ ДОСВІД ЗА РОКАМИ; ФУНКЦІОНАЛЬНЕ, ЯКЕ ДЕМОНСТРУЄ ОСВІТУ ТА ПОТЕНЦІАЛ АВТОРА, ВИЯСКРАВЛЮЄ ПРОФЕСІЙНІ ЗДІБНОСТІ, ПІДТВЕРДЖЕНІ ПОПЕРЕДНІМИ РОКАМИ ДІЯЛЬНОСТІ. ОБСЯГ РЕЗЮМЕ НЕ ПОВИНЕН ПЕРЕВИЩУВАТИ ОДНІЄЇ СТОРІНКИ. ІНФОРМАЦІЮ СЛІД РОЗМІЩУВАТИ ТАК, ЩОБ ЛЕГКО СПРИЙМАЛАСЯ ВІЗУАЛЬНО, ПЕРЕДУСІМ АКЦЕНТУВАЛА ОСОБИСТІСНІ ПОЗИТИВИ. НА СТОРІНЦІ ЗЛІВА РОЗМІЩУЮТЬ ГРАФУ ПИТАНЬ У ВИГЛЯДІ КОРОТКИХ НАЗИВНИХ РЕЧЕНЬ, СПРАВА – ЛАКОНІЧНІ ВІДПОВІДІ.

Слайд № 9

* ВИМОГИ ДО СКЛАДАННЯ РЕЗЮМЕ: ВИЧЕРПНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ З НАГОЛОСОМ НА ОСНОВНИХ ЕЛЕМЕНТАХ; ГРАМОТНІСТЬ; БЕЗДОГАННИЙ ДРУК; ЧІТКЕ ОФОРМЛЕННЯ; ПЕРСОНІФІКАЦІЯ РЕЗЮМЕ.

Слайд № 10

* ПРАКТИЧНІ ВПРАВИ: ОФОРМИТЬ ЗАГОЛОВОК (ВИДІЛИВШИ ІНШИМ ШРИФТОМ); ЗАПОВНИТИ ПУНКТИ РЕЗЮМЕ СВОЇМИ ДАНИМИ; ЗРЕДАГУВАТИ СКЛАДЕНИЙ ДОКУМЕНТ; ЗАПИСАТИ ІНФОРМАЦІЮ НА ДИСКЕТУ.

Слайд № 11

* ЗРАЗОК РЕЗЮМЕ ( звичайного ) вул. Студентська, м.Лиман, Донецька обл., 2/32, т . ТКАЧУК ІРИНА ІГОРІВНА - Дата і місце народження - Мета пошуку роботи - Освіта - Знання мов - Досвід роботи - Додаткові відомості - Рекомендації

Слайд № 12

* ЗАВДАННЯ ДОДОМУ СКЛАСТИ ХРОНОЛОГІЧНЕ РЕЗЮМЕ, УЗЯВШИ ЗА ОСНОВУ ДАНІ БАТЬКА АБО МАТЕРІ (у пункті досвід роботи – висвітлити досвід роботи за роками )

Слайд № 13

* СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ Кремень В. Освіта і наука визначають обличчя й авторитет держави. Ж.: “Укр.мова й літер.”-2002. - №6.- с.6-13. Бєляєв О.,Шелехова Г. Навчання української мови в 10-11 класах.-К.:Освіта.-2012 Серебенська О. Актуальне інтерв’ю з мовознавцем.-К.:Просвіта.-2001

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Дидактичний матеріал у вигляді презентації
 • Додано
  23.02.2018
 • Розділ
  Українська мова
 • Клас
  11 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  7243
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  BM144845
 • Вподобань
  0
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти