Мета: закріплювати екологічні знання дітей про навколишнє середовище, розкрити негативний вплив різних факторів на навколишнє середовище; як потрібно людям ставитися до природи і чому; формувати навички роботи в групах; розвивати увагу, пам’ять, мислення, сприймання, спостережливість; виховувати екологічне виховання, любов до природи і бережливе ставлення до неї.


















