Пропоную діагностувальну роботу з української мови "Списування" для 3 класу НУШ, ІІ семестр.. Робота складається з тексту і завдань: списати текст і вставити пропущенні букви (орфограми Е-И, апостроф, продовження) також завдання на роз'єднання слів в реченні.












