Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Гостра травма та посттравматичні стресові розлади: особливості роботи з дітьми
»
Взяти участь Всі події

Діагностувальна робота з математики "Повторення вивченого матеріалу за 3 клас" 4 клас НУШ

Математика

Для кого: 4 Клас

15.10.2021

438

31

0

Опис документу:

Діагностувальна робота проводиться після теми"Повторення вивченого матеріалу за 3 клас" за тематикою підручника авторів А.Заїки, С. Тарнавської. Завдання розроблені з урахуванням обов’язкових результатів навчання для повторення, коригування та узагальнення.

Оберіть документ з архіву для перегляду:
2,209 Мб
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Діагностична робота за розділом

«Повторення вивченого матеріалу за 3 клас»Прізвище, ім’я___________________________________________ Дата_____________________________

1.Обчисли вирази та порівняй їх значення.

2. В Україні є чудові аеропорти , які призначені для перевезення пасажирів і вантажів. Найбільший аеропорт — це Бориспіль. Він розташований неподалік від Києва. Є одним з великих аеропортів за кількістю перевезених пасажирів. Обчисли. Дізнайся цікаві факти.

3.Це найбільший в світі український транспортний літак «Мрія». Дізнайся його розміри.

Розв’яжи рівняння.

4.Відрізок ВС становить 1/4 відрізка АО. АО = 24см. Знайди довжину відрізка ВС і побудуй його.

5. У 2001 році, літак «Мрія», взявши на борт великий вантаж, за один політ встановив багато рекордів. Обчисли і дізнайся масу вантажу і кількість рекордів.

6. Дізнайся цікаве. Розв’яжи задачу.

.

Життя паперових купюр недовге. Купюри номіналом в 1, 2 і 5 гривень «живуть» до 8 місяців. Потім Нацбанк міняє їх. Купюри номіналом від 10 до 100 гривень здебільшого в обігу до трьох років. А от 200 , 500, 1000 гривневі «живуть» від 5 років і більше. Купюра номіналом 1000(одна тисяча) гривень уведена в обіг з 25жовтня 2019року.

У покупця є 100 грн однією купюрою. Вибери два будь-які предмети, які купить покупець. Знайди їх вартість. Скільки решти отримає покупець? Виконай обчислення письмово.Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.