Оцінювання навчальних досягнень учнів з предмета "Я досліджую світ" у 4 класі.Тексти завдань складено відповідно до Типової освітньої програми (за редакцією О.Савченко) та підручника (авт.Н.Бібік,Г.Бондарчук ).Наприкінці є самооцінювання здобувачів освіти та коментар учителя.












