Бібліотека

Діагностична робота з української мови 2 клас. Речення

Опис документу:
Пропоную діагностичну роботу з української мови. Формат роботи: списування з граматичним завданням. Мета: ознайомлення зі святом Великодня, перевірити рівень сформованості з теми "Види речень за метою висловлювання".

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код


ДатаДіагностична робота з української мови

Списування з граматичним завданням

Тема. Р

Усне мовлення

ечення

Прізвище та ім’я1. Спиши текст, підкресли спонукальне речення.

Великдень

Великдень, або Пасха, –  найбільше свято християн. Його святкують дуже урочисто. Ще напередодні все готове – писанки розмальовані, крашанки пофарбовані, паски попечені.

Опівночі з дзвіниці храму, немов з небес, линуть радісні звуки дзвонів. Великодня відправа дуже велична й тривала. Закінчується вона вдосвіта. Тоді святять паски.

Вітаймо усіх зі святом. Христов Воскрес! Воістину Воскрес!


2 . Дай відповіді на запитання.

Яке найбільше свято християн?Звідки линуть звуки дзвонів?3. З поданих слів склади і запиши речення, постав розділові знаки, встанови вид речення за метою висловлювання.

писанку принеси будь ласка ВасилькоРозповідне, питальне, спонукальне (підкресли)

Великдень християни Коли святкуютьРозповідне, питальне, спонукальне (підкресли)розмальовують воском Українці писанкиРозповідне, питальне, спонукальне (підкресли)

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.