і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Особливості вивчення англійської мови у 1 класі за методом асоціативних символів.
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

Дія віднімання. Правило віднімання суми від числа

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема. Дія віднімання. Правило віднімання суми від числа

 

Мета: вправляти учнів у виконанні обчислень на табличне та поза- табличне віднімання; узагальнити знання про прості задачі на дію віднімання; вдосконалювати обчислювальні навички.

Обладнання: картки для індивідуальної роботи та для усних обчислень.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

1. Перевірка домашнього завдання

Із завдання № 308 прочитати результати обчислень у порядку зростання.

2. Усна лічба за карткою

Обчислити приклади і за кодом скласти вираз.

 

 

Код

24

480

12 000

470

370

560

180

5

24

560

285

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вираз: ти — переможець.

 

3. Заповнити таблицю.

 

Доданок

1400

25600

14500

2130

6000

132

Доданок

600

68

150

60

830

122

Сума

 

 

 

 

 

 

 

ІІ. Вивчення нового матеріалу

1. Підготовча вправа

З прикладу на додавання 24 + 16 = 40 скласти два приклади на віднімання.

2. Робота над завданням № 310 Прочитати текст частинами.

3. Бесіда за прочитаним

— Як називаються числа при відніманні?

— Як застосувати послідовність чисел при відніманні?

— Показати на прикладі, як можна віднімати від числа суму.

— Виконати віднімання частинами: 43 — 8.

4. Розв’язання простих задач № 311 (записування розв’язків задач, що мають дію віднімання)

5. Самостійна робота: приклади № 312, 313

6. Групова робота над задачею № 314

• Високий рівень знань — розв’язати задачу самостійно;

• достатній рівень знань — розв’язання задачі за коротким записом умови.

• Середній та початковий рівень знань — розв’язання задачі за поданим планом.

1) Скільки кілограмів становили висівки?

2) На скільки кілограмів більше дістали борошна, ніж висівок?

 

III. Підсумки уроку

 

IV. Домашнє завдання

№ 315, 316.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

  • Автор
  • Додано
    12.08.2018
  • Розділ
    Математика
  • Клас
    4 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    145
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    4
  • Номер матеріала
    XA927391
  • Вподобань
    0
Курс:«Формування навчальної мотивації в учнів. Теорія і практика»
Черниш Олена Степанівна
72 години
2700 грн
790 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь