Згідно з указом Президента, урочисту дату встановили із 2003 року. День Європи щороку відзначають в Україні у третю суботу травня. Цьогоріч з нагоди свята, 21 травня, для своїх школяриків записала невеличку відеоекскурсію деякими Європейськими столицями, адже День Європи – це гарна нагода зібратися разом та дізнатися більше про сусідні країни. Це свято вкотре нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. ВІДЕО TУT













