https://drive.google.com/drive/folders/1iEiaKVZNaSk2FXm29zj8UWee1xjsWb0h
🇺🇦Сучасне відео до дня народження Лесі Українки
https://t.me/videoshool також переглянути можна тут
Як дитиною, бувало,
Упаду собі на лихо,
То хоч в серце біль доходив,
Я собі вставала тихо.
“Що, болить?” – мене питали,
Але я не признавалась –
Я була малою горда, –
Щоб не плакать, я сміялась.
А тепер, коли для мене
Жартом злим кінчиться драма
І от-от зірватись має
Гостра, злобна епіграма, –
Безпощадній зброї сміху
Я боюся піддаватись,
І, забувши давню гордість,
Плачу я, щоб не сміятись.